Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde gerçekleştirilen AK Parti İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda konuşma yapıyor.

Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'nın Kızılcahamam ilçesinde düzenlenen AK Parti İstişare ve Değerlendirme Toplantısı'nda önemli açıklamalarda bulunuyor. AK Parti'nin siyasetinde önemli bir rol oynayan unsurların istişare, müzakere ve katılımcılık olduğunu vurgulayan Erdoğan, "Halkımızla aramızda herhangi bir engel oluşturmadık. Siyaseti halkımızla birlikte şekillendirdik. Bu, bizi rakiplerimize karşı avantajlı kılan bir husustur" dedi.

Başkan Erdoğan'ın konuşmasından öne çıkanlar:

"SİYASETİ MİLLETİMİZLE YAPTIK"

Bugün ve yarın belirli konularla ilgili sunumlar gerçekleştirilecek. 1-2 Temmuz'da belediye başkanlarıyla bir araya gelerek istişarelerimizi sürdüreceğiz.

Partimizi farklı düşüncelere kapalı odalara hapsedecek kadar dar bir çerçeveye sıkıştırmadık. Demokrasimizin gelişmesi için söz sahibi olan herkese kapımızı açtık. En çok kendi kadromuzla ve yol arkadaşlarımızla istişare ettik.

AK Parti siyasetinin temel taşları, istişare, müzakere ve katılımcılıktır.

Milletimizle aramıza hiçbir engel koymadık. Siyaseti halkımızla birlikte şekillendirdik.

Bursa Milletvekili Türkoğlu medyanın sorunlarını TBMM'ye taşıdı Bursa Milletvekili Türkoğlu medyanın sorunlarını TBMM'ye taşıdı

"YÖNETİMDE ORTAK AKLA ÇOK ÖNEM VERİYORUZ",

Bizi diğer rakiplerden ayıran özelliklerden biri budur. Yol gösterici eleştiriye daima açık olduk. Olumsuz ayrışmayı kolaycılığa kaçmadan ele alacağız. Seçmenden geçer not almayanlar, takdiri kazanamazlar. Vatandaşlarımızın beklentilerini karşılamaya devam edeceğiz.

Kaynak: rss