Vatandaşın taleplerine hızlı çözüm

Osmangazi Çağrı Merkezi, vatandaşlar ile belediye arasındaki iletişim köprüsüdür ve belediyecilik hizmetleriyle ilgili yaşanan sorunlara hızlı çözümler sunmak, talepleri ve önerileri değerlendirmek için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Çağrı Merkezi, daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla kurulmuştur ve Osmangazililerin her anında yanındadır. Çağrı Merkezini arayan vatandaşlar, 5 saniye gibi kısa bir sürede görevli personele bağlanır.

Vatandaşın taleplerine hızlı çözüm

Bursa'da sosyal medyada tartıştığı kişiyi pompalı tüfekle yaraladı! Bursa'da sosyal medyada tartıştığı kişiyi pompalı tüfekle yaraladı!

Vatandaşın çağrısına anında cevap

Uzman personellerden oluşan ekip, vatandaşların taleplerini, önerilerini ve şikayetlerini kayıt altına alır ve ilgili birimlere ileterek geri dönüş yapar. Telefonla şikayet ve taleplerini iletmek isteyenler, 444 16 01 numaralı hattı arayabilirler.

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, vatandaşların herhangi bir sorununu veya sıkıntısını en hızlı şekilde çözüme kavuşturmayı temel görev olarak benimsediklerini belirterek,

Vatandaşın çağrısına anında cevap

"Çağrı Merkezi'ndeki personelimiz, vatandaşların bildirdiği konuları ilgili belediye birimlerine ileterek birim sorumluları ile vatandaş arasında etkili bir iletişim sağlıyor. Belediyemizin yetki ve sorumluluk alanına giren talepler, titizlikle ele alınarak çözüme ulaştırılıyor. Sorun çözüldükten sonra ilgili birimimiz, vatandaşlarımıza telefonla ulaşarak talebin başarıyla sonuçlandığını ya da çözüme kavuşturulduğunu iletiyor" şeklinde konuştu.

Editör: Mehmet Avşar