Eyüpsultan ilçesinde, iddialara göre TEM Otoyolu'nda orta şeritten en sağ şeride manevra yapan bir araç, aynı yönde seyreden başka bir araçla çarpıştı. Şerit değiştiren araçta şans eseri yaralanan olmazken, diğer araçta bulunan anne ile iki kızı yaralandı. Çocuklardan birinin durumu ağırken, kaza nedeniyle otoyolda araç yoğunluğu oluştu.

Akçakoca’da Denize Girmek Yasaklandı Akçakoca’da Denize Girmek Yasaklandı

Sürücü Manevra Yaptı

Eyüpsultan'da TEM Otoyolu'nda meydana gelen kaza sonrası trafik yoğunluğu oluştu, yaralılar hastaneye kaldırıldı.

Tem

Eyüpsultan TEM Otoyolu'nda saat 15.30 sularında meydana gelen kazada, iddiaya göre Ahmetcan Aydın'ın kiralık aracıyla Sultangazi istikametinde seyir halindeyken, orta şeritten en sağ şeride geçmeye çalışmasıyla Ayşegül Karabacak'ın aracıyla çarpıştığı bildirildi. Kaza sonucunda Ayşegül Karabacak ve araçta bulunan kızları A.L.Y. ve M.Y. yaralandı.

Bir ihbar üzerine, polis, sağlık ve itfaiye ekipleri olay yerine yönlendirildi. İtfaiye ekibi, sıkışan Ayşegül Karabacak'ı kurtardıktan sonra, sağlık ekipleri yaralı anne ve kızlarını hastaneye götürdü. Yaralılardan birinin durumu ciddiyetini korurken, kaza nedeniyle TEM Otoyolu'nda trafik yoğunluğu yaşandı. Araçların kaldırılmasıyla trafik normale döndü.

Kaynak: rss