Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yeniden başkanlık için aday olduğunu duyurdu ve gelecek sezon için hazırlıklara başladı. Önümüzdeki günlerde Jose Mourinho ile görüşmesi beklenirken, kulübün gündeminde bir dünya yıldızı transferi de yer alıyor.

Ergin Ataman ile Fenerbahçe taraftarları arasında tartışma çıktı! Ergin Ataman ile Fenerbahçe taraftarları arasında tartışma çıktı!

Fenerbahçe'de yeni sezon hazırlıkları ivme kazanıyor. Ali Koç'un yeniden adaylığını duyurmasının ardından, Mourinho görüşmesi gündeme geldi. Mourinho'nun gelmesi durumunda ünlü bir golcü de takıma katılabilir.

Fenerbahçe'de Teknik Direktör İsmail Kartal'ın ayrılacağı kesin gibi görünüyor. Bu nedenle, sarı-lacivertli takımın önceliği yeni bir teknik adam bulmak olacak.

Branco, Jose Mourinho ile ilk temasını yakın zamanda sağladı. Portekizli sportif direktör, deneyimli teknik adama Fenerbahçe'nin ilgisini iletti.

Fenerbahçe'nin sportif direktörü, Ali Koç'un adaylığını açıklamasının ardından dünyaca ünlü teknik adama resmi teklifi sunmak için hazırlıklara başladı. Sarı-lacivertli kulüpte, Jose Mourinho transferi giderek daha ciddi bir hâl aldı.

Portekizli teknik direktör, Ocak ayında AS Roma'dan ayrılmıştı. Mourinho, yeniden saha kenarında olmayı arzuluyor. Suudi Arabistan'dan teklif gelmesine rağmen, Fenerbahçe onu iyi bir projeyle ikna etmeye kararlı.

Sadettin Saran'ın, Mourinho ile yaptığı görüşmelerde ilerleme kaydettiği ve Ali Koç'un doğrudan Portekizli teknik adamla görüşeceği belirtildi. Branço'nun, 61 yaşındaki teknik direktörle maddi konuları da içeren görüşmeler yapacağı öğrenildi

Ali Koç, kongreye kadar taraftarları heyecanlandıracak bir dünya yıldızını transfer etme konusunda çalışmalarını sürdürüyor. Liste çeşitli adaylarla dolu olsa da belirli bir isim öne çıkıyor.

Chelsea, 30 yaşındaki Romelu Lukaku'nun bonservisiyle ilgilenmiyor ve onu kadrosunda düşünmüyor. Lukaku, geçen sezonu kiralık olarak Inter'de geçirmişti.

Ünlü golcü, bu sezon Mourinho'nun etkisiyle AS Roma'ya kiralandı. Ancak İtalya Serie A ekibi, deneyimli oyuncuyu kadroda tutmayı düşünmüyor.

Mario Branco, bu transfer için çalışmalara başladı. Lukaku'nun menajeri Sebastien Ledure ile bir araya gelerek oyuncunun bu transferle ilgili fikirlerini alacak. Eğer toplantı olumlu geçerse, Chelsea ile görüşmeler başlayacak.

İngiliz medyası, Chelsea'nin Romelu Lukaku'yu iki sezonluk kiralık dönemin ardından bonservisiyle satmayı düşündüğünü bildirdi. Ancak, Suudi Arabistan kulüpleri dışında bu transfer için 40 milyon euroyu karşılayabilecek bir takım bulunmuyor.

Bu durumda, Chelsea'nin Lukaku'yu yeniden kiralamaya razı olma olasılığı yüksek. Ali Koç, bu transfer için Chelsea'nin sahibi Tod Boehly ile görüşebilir.

Jose Mourinho ile anlaşma sağlanırsa, Portekizli teknik adamın Lukaku'yu Fenerbahçe'ye çekmek için önemli bir etken olabileceği belirtiliyor. Hem Mourinho hem de Lukaku ile ilgili yakın zamanda önemli gelişmeler bekleniyor.

Editör: Haber Merkezi