Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kentteki Cumhuriyet Halk Partili (CHP) ilçe belediye başkanlarıyla bir araya geldi. Başkan Bozbey, toplantıda "Tüm ilçelerimize eşit ve adil bir yönetim yaklaşımı benimseyeceğiz." ifadelerini kullandı.

Toplantı, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin yeni hizmet binasında gerçekleşti. Bu özel buluşmaya Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, Nilüfer Belediye Başkanı Şadi Özdemir, Mustafakemalpaşa Belediye Başkanı Şükrü Erdem, Mudanya Belediye Başkanı Deniz Dalgıç, Gemlik Belediye Başkanı Şükrü Deviren, Harmancık Belediye Başkanı Haşim Ali Arıkan ve CHP İl Başkanı Nihat Yeşiltaş katıldı.

Bursa'da el Sanatları odaklı Dijital İznik programı başladı Bursa'da el Sanatları odaklı Dijital İznik programı başladı

Başkan Bozbey Belediye Başkanlarıyla kapsamlı bir değerlendirme yaptı

Başkan Bozbey, ilçe başkanlarıyla Bursa'nın ve ilçelerin gelişimi için yapılacak projeler ve sorunlar üzerine kapsamlı bir değerlendirme yaptı. "CHP'den seçilen değerli belediye başkanları ve il başkanımızla bir araya geldik. Birlikte ilçelerimizin ve Bursa'nın sorunlarına çözümler ürettik." diyen Bozbey, "Her bir ilçe başkanı kendi sorumluluk alanındaki vatandaşların yüzünü güldürecek projeler geliştirecek. Büyükşehir Belediyesi olarak bu projelere her türlü desteği sağlayacağız." şeklinde konuştu.

Başkan Bozbey, toplantının sonunda ilçe belediye başkanlarından gelen hediyeleri kabul etti. Bu buluşma, şehir genelindeki iş birliği ve uyumu pekiştiren önemli bir adım olarak değerlendirildi.

Chp’li Ilçe Belediye Başkanlarından Başkan Bozbey’e Ziyaret (4)

Chp’li Ilçe Belediye Başkanlarından Başkan Bozbey’e Ziyaret (3)

Chp’li Ilçe Belediye Başkanlarından Başkan Bozbey’e Ziyaret (2)

Editör: Ahmet Azizoğlu