Muğla'da 22 Mart'ta kaybolan Şaban Ataş'ın akıbeti, Müge Anlı ile Tatlı Sert programında ortaya çıktı. Ataş'ın eski eşi, canlı yayında cinayeti itiraf ederek cesedin gömülü olduğu yeri tarif etti. Programın muhabiri, yapılan arama sonucunda cesedi buldu.

CHP Genel Başkanı Özgür Özel grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor CHP Genel Başkanı Özgür Özel grup toplantısında açıklamalarda bulunuyor

Muğla'da yaşanan gizemli kaybolma olayı, Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sayesinde çözüme kavuştu. Ataş'ın eski eşi, canlı yayında cinayeti itiraf ederek, cesedin gömülü olduğu yeri tarif etti ve programın detaylı araştırmaları sonucunda bulundu.

Programın muhabiri, tarif üzerine giderek cesedi başarıyla buldu.

Şaban Ataş olayı

Geçtiğimiz hafta Bahri Ataş ile birlikte Müge Anlı'nın programına konuk olan Emine Karabulut, eski eşi ve aynı çatı altında yaşadığı Şaban Ataş'ın akıbetini bulmak için programa katıldı.

Dün yayının ardından Emine Karabulut, 52 gün boyunca kayıp olan üç çocuk babası ve inşaat işçisi Şaban Ataş'ın, Burhanettin Öztürk tarafından öldürüldüğünü kabul etti.

Cinayetin ardından Emine Karabulut ve iddia edilen katil Burhanettin, bugünkü programda bir araya geldi. Şaban Ataş'ın cesedini birlikte gömdükleri yerin detaylarını paylaştılar.

Bu sırada, muhabir, canlı yayında cesedi bulmak için belirtilen bölgedeydi.

Şaban Ataş'ın cesedi, yayın sırasında keşfedildi. Ceset, taşların arasına sarılmış bir battaniye içinde gömülü halde bulundu.

Editör: Orhan ŞEKER