Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin Hamitler Ana Kucağı'ndaki küçük öğrenciler, 'Anneler Günü' kutlamaları kapsamında renkli bir etkinlik düzenledi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, etkinlikte yaptığı konuşmada annelerin önemine vurgu yaparak, "Annelerimizin sevgi dolu kolları, yorgun ruhlarımızın dinlendiği bir liman; bilge sözleri ise aydınlık yarınlarımızın pusulasıdır" dedi.

Bursa Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Şube Müdürlüğü, Hamitler Ana Kucağı Çocuk Eğitim Merkezi'nde özel bir etkinlik düzenledi. Başkan Bozbey ve ailelerinin de katıldığı etkinlikte, miniklerin hazırladığı gösteri büyük ilgi gördü. Başkan Bozbey, cesaret veren annelerin 'Anneler Günü'nü kutlayarak, onların hayatları boyunca verdikleri destek için teşekkür etti. Ayrıca, etkinliğe katkı sağlayan öğretmenlere, öğrencilere ve velilere de teşekkür etti. Bozbey, ana kucağı merkezlerinin kaliteli ve ücretsiz eğitimle ailelere destek olduğunu belirtti.

Başkan Bozbey, Bursa Büyükşehir Belediyesi'nin halk odaklı çalışmalarıyla ilgili olarak, "Eğitim, sağlık, ulaşım ve çevre konularında duyarlılığımızı koruyarak halkımızın mutluluğuna katkı sağlayacağız. Bursa'yı birlikte daha iyi bir geleceğe taşıyacağız" dedi. Ayrıca, annelerin ve anne adaylarının 'Anneler Günü'nü kutladı ve aramızdan ayrılan anneleri de rahmetle andı.

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (10)

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (9)

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (7)

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (8)

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (6)

Osmangazili gençler Türkçe Rapin yıldızlarıyla coştu Osmangazili gençler Türkçe Rapin yıldızlarıyla coştu

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (5)

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (4)

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (3)

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (2)

Ana Kucağı’nda ‘Anneler Günü’ Heyecanı (1)

Kaynak: HABER MERKEZİ