Olay bu gece Saat 00:20 sıralarında Bursa Osmangazi ilçesi Alemdar Mahallesi 1. Saygılı Sokak’ta bulunan bir evde meydana geldi. Gece saatlerinde evine dönen Yunus Çelik (29) içeri girdiğinde evinin soyulduğunu gördü.

Altınları, ziynet eşyaları ve dövizleri çalınan Yunus Çelik hemen olayı 112 Acil çağrı merkezine bildirdi.

İhbarla olay yerine Polis ekipleri sevk edildi. Evini soyulmuş halde gören Yunus Çelik alt katında oturan komşusuna kimseyi görüp görmediğini sorunca çarpıcı detayla karşılaştı.

Yunus Çelik (29) Boşanma aşamasında olan eşi İrem Çelik'in (27) eve gelip altınları çaldığını iddia etti.

Bursa'da kamyonetin kasasına yüklediği 5 at ile trafiğe çıktı! Bursa'da kamyonetin kasasına yüklediği 5 at ile trafiğe çıktı!

Bursa'da Polis Eşliğinde Boşanma Aşamasındaki Eşinin Evini Soyup Kayıplara Karıştı (3)

Şu an şoktayım, söyleyecek söz bulamıyorum

Bursada Biz’e İddilarını dile getiren ev sahibi Yunus çelik şikayetçi olduğunu belirterek: “Saat 12:50'de eve geldim. Evimin kapısında eşyaların olmadığını fark ettim. Daha sonra kapıyı açmaya çalıştım ve kapımın üst kilidinin kırıldığını gördüm. Alt kilidi açarak içeri girdim. Eve girdiğimde, evimin soyulmuş olduğunu gördüm. Eşyalarımın, altınlarımın ve dövizlerimin çalındığını fark ettim. Ev sahibime bu durumu sorduğumda, ev sahibimin, 4 polis arkadaşı ve bir çilingirle evime girip paralarımı, pullarımı, eşyalarımı ve her şeyimi alıp gittiğini öğrendim. Bu konuda dava açılmadan eşyalarımı alıp gitmesinin benim için önemli olmadığını, kendi eşyasını alıp gitmesinin önemli olmadığını belirtti. Altınlarım, ziynet eşyalarım ve paramın hepsinin kaybolduğunu şu an fark ettim ve bu durumdan eşime şikayetçiyim. Az önce polis memurları da gelip incelemelerini yaptılar ve gittiler. Şu an şoktayım, söyleyecek söz bulamıyorum.” Dedi. 

Bursa'da Polis Eşliğinde Boşanma Aşamasındaki Eşinin Evini Soyup Kayıplara Karıştı (8)

Bursa'da Polis Eşliğinde Boşanma Aşamasındaki Eşinin Evini Soyup Kayıplara Karıştı (7)

Bursa'da Polis Eşliğinde Boşanma Aşamasındaki Eşinin Evini Soyup Kayıplara Karıştı (6)

Bursa'da Polis Eşliğinde Boşanma Aşamasındaki Eşinin Evini Soyup Kayıplara Karıştı (5)

Bursa'da Polis Eşliğinde Boşanma Aşamasındaki Eşinin Evini Soyup Kayıplara Karıştı (4)

Bursa'da Polis Eşliğinde Boşanma Aşamasındaki Eşinin Evini Soyup Kayıplara Karıştı (1)

Muhabir: Ahmet Azizoğlu