GDS, Lojistik Fuarında Ziyaretçi Akınına Uğradı

17 ülkeden 660'un üzerinde katılımcı firmanın yer aldığı ve 39 binin üzerinde sektör profesyoneline ev sahipliği yapması beklenen fuarda, Gökçelik GDS standı büyük ilgi gördü.

Kiraya yüzde 25 zam kalktı mı, kira artış sınırı ne zaman bitiyor? Kiraya yüzde 25 zam kalktı mı, kira artış sınırı ne zaman bitiyor?

Teknoloji Yatırımlarıyla Sektörde Öne Çıkıyor

Depolama sistemleri alanında son yıllarda yaptığı teknoloji yatırımlarıyla bir adım öne çıkan GDS, mekik, mobil raf ve dinamik servis raf sistemleri gibi en yeni teknolojilerle geliştirilmiş depolama çözümlerinde tercih edilen bir marka olarak öne çıkıyor.

Geleceği Yakalıyor ve Öngörüyor

Gökçelik A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi H. Burak Aras, fuar hakkında yaptığı açıklamada, şirketin geleceği yakalama ve öngörme çabalarının meyvelerini verdiğini belirtti. Aras, dijitalleşme ve teknolojik dönüşüm noktasında önemli yatırımlar yaptıklarını, Ar-Ge ve tasarıma özel önem verdiklerini ve bu sayede GDS markasının Gökçelik için adeta lokomotif bir görev üstlendiğini söyledi.

Yeni İş Bağlantıları Kurmayı Hedefliyor

Aras, fuardan yeni iş bağlantıları kurmak adına umutlu olduklarını ifade ederek, "Standımıza ve ürünlerimize gösterilen ilgiden son derece memnunuz. Yarım yüzyıla merdiven dayamış markamızın sağladığı güven ile müşteri memnuniyeti noktasında sektörün öncü kuruluşu olarak sektör için üretmeye devam ediyoruz" dedi.

Kaynak: rss