Sivas'ta 75 Yaşındaki Adame Su Tankeri Çarptı

Sivas'ta, 75 yaşındaki Kazım Erşan'a, kent merkezine gitmek için otobüs durağına ilerlediği sırada görgü tanıklarına göre Sivas Belediyesine ait su tankeri çarptı ve olay yerinden kaçtı.

Yaralı Hastaneye Kaldırıldı

Çevredekilerin ihbarı üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri tarafından Erşan hastaneye kaldırıldı. Hastanede tedavisi yapılan Erşan'ın iki kaburgasının çatladığı ve vücudunun çeşitli yerlerinde yaralar olduğu belirlendi.

Belediyeye Sitem ve Şikayet

Erşan, belediyeye sitem ederek sorumlulardan şikayetçi oldu. Kazadan 3 saat sonra polis merkezine giden sürücü, olayla ilgisinin olmadığını belirterek kendini savundu.

Geçmişte Yaşanan Benzer Olay

Öte yandan Erşan'ın geçtiğimiz yıllarda da başka bir belediyeye ait cenaze aracının kız kardeşine çarpması sonucu hayatını kaybettiği öğrenildi.

Batman’da 3 terörist etkisiz hale getirildi Batman’da 3 terörist etkisiz hale getirildi

Kazanın Tanık Anlatımı

Kulağından engeli olduğu için daima temkinli davrandığını belirten kazazede Kazım Erşan, "Yoldan geçtim refüje çıktım. Sağ tarafımı kontrol ettim otobüs geliyordu başka da bir araba yoktu. Daha sonra karşıya geçtim orada arabalar park etmişti. Arabaların yanından otobüs durağına doğru gidiyordum. Daha sonra teker üzerimden geçmesin diye kendimi iki tekerin ortasına attığımı hatırlıyorum" şeklinde konuştu.

Kaynak: rss