Osmangazi Belediye Meclisi, Haziran Ayı Olağan Toplantısı'nda bir yeniliği hayata geçirdi. Meclis toplantıları, Osmangazi Belediyesi'nin sosyal medya hesapları üzerinden canlı yayınlanmaya başladı.

Osmangazi Belediye Başkan Vekili Sefa Yılmaz'ın başkanlık ettiği Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın'ın şehir dışı programı nedeniyle katılamaması üzerine gerçekleşti.

Osmangazi Belediye Meclisi’nde Bir Ilk (2)

Osmangazi Belediyesi’nin şeffaf, katılımcı ve hesap verebilir yönetim anlayışı doğrultusunda, Haziran Ayı Olağan Meclis Toplantısı ilk kez canlı olarak yayınlandı.

Toplantı öncesinde Osmangazi Belediyesi’ne ait sosyal medya hesaplarından başlatılan canlı yayın, toplantı süresince dört kamera ile devam etti.

Osmangazi Belediye Meclisi’nde Bir Ilk (1)

Bu yenilik sayesinde Osmangazililer, her ayın ilk çarşamba günü düzenlenen ve belediye ile ilgili kararların alındığı meclis toplantılarını canlı olarak takip edebilecek.

Osmangazi Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen toplantıda, Başkan Vekili Sefa Yılmaz, gündem maddelerine geçmeden önce, geçtiğimiz ay yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

Osmangazi’nin Kurban Yakalama Timi göreve hazır Osmangazi’nin Kurban Yakalama Timi göreve hazır

Aylık faaliyet sunumunun ardından gündem maddelerinin görüşülmesiyle toplantı sona erdi. (Ahmet Yasin Azizoğlu)

Osmangazi Belediye Meclisi’nde Bir Ilk (8)

Osmangazi Belediye Meclisi’nde Bir Ilk (7)

Osmangazi Belediye Meclisi’nde Bir Ilk (6)

Osmangazi Belediye Meclisi’nde Bir Ilk (5)

Osmangazi Belediye Meclisi’nde Bir Ilk (4)

Osmangazi Belediye Meclisi’nde Bir Ilk (3)

Kaynak: HABER MERKEZİ