Bornova'da TIR'ın Karıştığı Kazada 6 Yaralı

Bornova Yeşilçam Mahallesi'nde meydana gelen trafik kazasında, TIR'ın bariyerlere ve ardından bir otomobile çarpması sonucu 6 kişi yaralandı.

34 AT 7416 plakalı TIR, saat 07.00 sıralarında Yeşilçam Mahallesi yakınlarında bariyerlere çarptı. TIR, ardından 06 DAN 490 plakalı otomobile çarparak otomobilde yangın çıkmasına neden oldu.

Arkadan gelen 35 BUN 056 plakalı minibüs de kaza yapan TIR'a çarparak kazaya karıştı.

"İhbarla kaza yerine itfaiye, sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Sağlık ekipleri kazada yaralanan 6 kişiyi ambulanslarla hastaneye kaldırdı."

İtfaiye ekipleri ise su sıkarak alevleri söndürdü. Kazanın ardından trafikte aksamalar meydana geldi. Araçların yoldan kaldırılması ile trafik, yaklaşık 1 saat sonra normal seyrine döndü.

Yaralananların Durumu

Kazada yaralanan 6 kişinin sağlık durumlarının iyi olduğu bildirildi.

Kazanın Nedeni

Kazanın nedeni henüz belirlenemedi. Polis ekipleri, kaza ile ilgili soruşturma başlattı.

'450 milletvekili bu ülkeye yetmez mi?' '450 milletvekili bu ülkeye yetmez mi?'

Trafik Aksamaları

Kazanın meydana geldiği yolda, araçların yoldan kaldırılmasına kadar trafik aksamaları yaşandı. Trafik, yaklaşık 1 saat sonra normal seyrine döndü.

Sonuç

Bornova Yeşilçam Mahallesi'nde meydana gelen trafik kazasında, TIR'ın bariyerlere ve ardından bir otomobile çarpması sonucu 6 kişi yaralandı. Kazanın nedeni henüz belirlenemedi ve polis ekipleri soruşturma başlattı. Kazanın ardından trafikte aksamalar meydana geldi, ancak araçların yoldan kaldırılması ile trafik normal seyrine döndü.

Kaynak: rss