Özhan Pulat: Hatayspor'a Karşı Borcum Vardı

Hatayspor Teknik Direktörü Özhan Pulat, "Konuk Odası" programında Hatayspor'a geliş sürecini ve hedeflerini anlattı.

Hatayspor'a Geliş Süreci:

Hatay'ın benim hayatımda şöyle önemli bir yeri var, iki yıl orada çalıştım. Halk sadece beni değil ailemi gördüğü zaman bağrına basan, değer veren ve bana her zaman evinde hissettiren bir yerdi. Benim Hatay'a karşı bir borcum vardı. Başkanımız Lütfü Savaş ben yardımcı antrenörken bana olan inancını hep belli ediyordu ve bir gün orada teknik direktör olacağımı bana hissettiriyordu. Bir gece değerli başkanım beni aradı, görev senin gel bakalım buraya dedi. Hiçbir şey konuşmadan sabah altıda uçağa bindim ve Mersin'de takımın kampına katıldım.

Hatayspor'un Durumu:

Pulat, Hatayspor'un kadrosunun iyi olduğunu ancak dış etkenlerin saha performansını etkilediğini belirtti. "Gittim ve takıma dedim ki, arkadaşlar öncelikle bir rahatlayın. Üzerinize baskı uygulayan bütün duvarları atın. Öncelikle sizi kazanalım" ifadelerini kullandı.

Hemşirelere Armağan:

Bu galibiyet bu başarı Hatay'da bizi konteynerlerde izleyen, 100 otobüs buraya gelen bütün hemşirelerimize armağan olsun.

Bursaspor'un Temizlenmesi:

Bursa'ya değer verdiğini ifade eden Pulat, Bursaspor'un temizlenmesi gerektiğini söyledi. "Bursaspor'un artık bir temizlenme sürecine girmesi gerekiyor. Her yeri yönlendiren ve dizayn eden bu ekipten kurtulmaları gerekiyor" dedi.

Hedefler:

Hatayspor'da olabildiğince orayı hem üreten hem de yarışan bir takım haline getirmek istiyorum.

Bayern Münih, Hakan Çalhanoğlu’nu transfer listesine aldı Bayern Münih, Hakan Çalhanoğlu’nu transfer listesine aldı

Bursaspor Hakkında:

Pulat, Bursaspor Başkanı Enes Ercan'a güvendiğini ve kulübün geleceği için umutlu olduğunu belirtti. "Başkanımıza ve yönetim kurulumuza çok güveniyorum" dedi.

Kaynak: rss