Rachid Ghezzal Beşiktaş'a Veda Etti

"Harika Anlardan Sonra Veda Etmek Zor"

Beşiktaş'ın Cezayirli forveti Rachid Ghezzal, siyah-beyazlı takıma yayımladığı mesajla veda etti.

"4 Yıl Harika Anılarla Geçti"

Sözleşmesi sona eren 32 yaşındaki futbolcu, "4 yıla sığan harika anlardan sonra veda etmek her zaman zordur" ifadelerini kullandı.

Montella, Portekiz'in rahatsız olacağı planı açıkladı! Montella, Portekiz'in rahatsız olacağı planı açıkladı!

"Teşekkürler Beşiktaş"

Ghezzal, takım arkadaşlarına, teknik ekibe, perde arkası çalışanlarına ve taraftarlara teşekkür etti: "Çalıştığım tüm takım arkadaşlarıma (kardeşlerime) ve teknik ekiplere saha içinde bu anları benimle paylaştıkları için çok teşekkür ederim. Bana ve aileme her gün yardımcı olan perde arkasındaki tüm çalışanlara da çok teşekkür ederim. Son olarak da sevgili Beşiktaş taraftarları, sizlere de sonsuz sevginiz ve desteğiniz için çok teşekkür ederim."

"Futbola ve Bu Kulübe Olan Tutkunuz Unutulmaz Kalacak"

Ghezzal, Beşiktaş taraftarlarının tutkusunu unutmayacağını vurguladı: "Futbola ve bu kulübe olan tutkunuz benim için unutulmaz bir hatıra olarak kalacaktır. Tekrar yollarımızın kesişeceğinden eminim. Bir kez kartal olduysan hep öyle kalırsın."

Ghezzal'ın Beşiktaş Kariyeri

Ghezzal, Beşiktaş'ta 123 maça çıktı ve 17 gol, 33 asistlik performans gösterdi. Siyah-beyazlı takımla 1 Süper Lig, 2 Türkiye Kupası ve 1 Türkiye Süper Kupa şampiyonluğu elde etti.

Kaynak: rss