Fenerbahçe Başkanı Ali Koç: Rüya Takımı Kuracağız

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, kongre üyeleriyle bir araya gelerek kulübün gelecek hedefleri ve seçim gündemine ilişkin açıklamalarda bulundu.

"Fenerbahçe tarihinin rüya takımını, en gurur duyacağınız takımı kuracağız. Belki bu takım 99 puan almayacak ama bu takım şampiyon olacak. Önümüzdeki sene kadromuz daha da iyi olacak! Arkadaşlar inanın bundan sonra yolumuz açık. Bundan sonrası daha kolayorum. Bir ve bütün olduğumuz müddetçe bizleri durduracak hiçbir güç göremiyorum."

Hocanın Bütçesine Sponsor Çıkacak

"Şöyle bir düşünce olabilir. 'Mourinho geldi de bütün parayı buna mı harcadınız? Kadroyu nasıl güçlendireceksiniz?" Elbette bütün bütçemizi hocamıza ayırmadık. Göreceksiniz. Hocamızın bütçesine çok sponsor çıkacak."

Stadyum Projesi

"Seçimi kazandığımız taktirde önümüzdeki sezon stadımızın üzeri görseldeki gibi olacak. Üzerinde 'Mustafa Kemal Atatürk' yazacak."

İsmet Büyükataman'dan Bursaspor'a ziyaret İsmet Büyükataman'dan Bursaspor'a ziyaret

Mourinho Transferi

"Jose Mourinho transferi sadece rakiplerin değil, Sayın Aziz Yıldırım'ın da dengesini bozmuş olacak ki son söylemleri kabul edilebilir değil."

Finansal Durum

"Geldiğimizde 612 milyon Euro borcumuz vardı. Finansal açıdan gemiyi doğru noktaya getirdik. Daha çok yolumuz var. Tünelin sonundaki ışığı artık görebiliyoruz. Fenerbahçe'ye aday olmak artık çok kolay. En önemli vaadimiz 3 sene sonunda ekonomik açıdan ülkenin en kuvvetli spor takımı olmak. "

Kaynak: rss