Cumhuriyet Halk Partisi’ne katılan vatandaşlar için Osmangazi İlçe Başkanlığı tarafından, yeni üyelerle tanışma toplantısı ve rozet takma töreni düzenlendi.

Tören Bursa Osmangazi ilçe başkanlığında düzenlendi. Törende yüzlerce kişi partiye üye oldu ve rozetleri ilçe başkanı Cengiz Çelikten tarafından verildi.

Cengiz Çelikten Chp'ye Geçen Üyelere Rozet Taktı (5)

Tarım Orkam-Sen Bursa Şubesi: Sözümüz var, yaşamak istiyoruz Tarım Orkam-Sen Bursa Şubesi: Sözümüz var, yaşamak istiyoruz

CHP’ye yeni katılan üyelere rozet takan CHP Osmangazi ilçe başkanı Cengiz Çelikten, daha sonra Bursada Biz'e önemli açıklamalarda bulundu;

“30 Mart Seçimlerinden sonra, bir önceki dönemlere göre ilçe binamızdaki yoğunluğumuz çok daha fazla. Eskiden parti kapısından girmekten ziyade üye olmaya çekinen birçok vatandaşımız vardı, işinden olma korkusuyla. Aldıkları sosyal yardışmanın kesinti olur diye korkuları. Yada çalıştıkları firmalartarafondan partili olduğu için işlerinden olma korkusu vardı. Ama bakıyoruz ki bir şeylerin değiştiğini. Sadece Bursa'da yerel seçimlerle ilgili değişiklik yok. Bundan sonra genel seçimlerde Cumhuriyet Halk Partisinin birinci parti olacağından hepimiz eminiz. Vatandaşlarımızın bugün buradaki tabiki yoğunluk taleplerinin çoğunluğu partiye yeniden üye olmak. Geçmiş dönemlerde belirli nedenlerden, sorunlardan dolayı istifa edenler bugün tekrar parti kağımıza gelip baba ocağına gelip tekrar hem emek vermek hem bundan sonraki süreçte ellerini taşın altına koyma adına partiye üye olma talebi çok fazlaydı bugün. Bügün partimize yeni gelen üyelerimizle vatandaşlarımızla hem sıcak bir sohbet etme fırsatı bulduk hem onlarla bundan sonraki süreçte daha farklı neler yapabiliriz, düşüncelerini, önerilerini, fikirlerini ortaya koyup sohbetimiz oldu. Katılım muhtemelen bugün en az  yüzün üzerinde yeniden bir üye olma için partimize gelen yurttaşlarımız vatandaşlarımız var. Bundan sonraki süreçte sadece üye yapmaktan ziyade bizim tek hedefimiz yola çıktığımız zamanda aynı şeyi söyledik hizmet götürmek. Verdiğin sözleri sadece laf olsun diye değil gerçekten bunları eyleme dönüştürmek bunları bir şekilde vatandaşlarla buluşturmak bundan sonra Osmangazi hizmetle buluşacak bundan sonra Osmangazi ile birlikte Bursa gülümseyecek Bursa hizmet görecek!” Dedi.

Cengiz Çelikten Chp'ye Geçen Üyelere Rozet Taktı (8)

Cengiz Çelikten Chp'ye Geçen Üyelere Rozet Taktı (7)

Cengiz Çelikten Chp'ye Geçen Üyelere Rozet Taktı (5)

Cengiz Çelikten Chp'ye Geçen Üyelere Rozet Taktı (6)

Cengiz Çelikten Chp'ye Geçen Üyelere Rozet Taktı (4)

Cengiz Çelikten Chp'ye Geçen Üyelere Rozet Taktı (3)

Cengiz Çelikten Chp'ye Geçen Üyelere Rozet Taktı (1)

Cengiz Çelikten Chp'ye Geçen Üyelere Rozet Taktı (2)

Muhabir: Ahmet Azizoğlu - Emre Yazıcı