Bursaspor'da 14 oyuncunun sözleşmesinin sona ereceği haberleriyle birlikte, özellikle kaptanların durumu da büyük bir merak konusu haline gelmiştir.

Bursaspor'un önümüzdeki sezon TFF 3. Lig'de mücadele edeceği haberleri, kulüp tarihindeki en önemli kongre olarak değerlendirilen genel kurul için heyecanı arttırdı. Bu süreçte, kulüpteki gelecek sezon kadrosunda kimlerin yer alacağı da büyük bir merak konusu haline geldi.

Yeşil-beyazlı kulüpte, yeni yönetimin göreve gelmesi durumunda takımda kalacak ve devam edecek futbolcuların belirlenmesi bekleniyor. Bu süreçte, yeni yönetimin transfer tahtasını açması gerektiği de vurgulanıyor.

Galatasaray'dan görülmemiş kutlama! Aslan çift kupasına kavuştu Galatasaray'dan görülmemiş kutlama! Aslan çift kupasına kavuştu

Son tarih 31 Mayıs olarak belirlenmiş durumda

Bursaspor'da TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta küme düşmesi kesinleşti ve 14 oyuncunun sözleşmesi sona eriyor. 31 Mayıs'ta sözleşmesi sona erecek isimler şunlar: Deniz Aydın, Ertuğrul Kurtuluş, Kerem Matışlı, Talha Yakın, Abdullah Tazgel, Bilal Güney, Hamza Baran Arıkan, Ömer Turan Görgüç, Yusuf Sertkaya, Melih Sağlam, Berat Altındiş, Hasan Sabri Karaca, Eren Güler ve Enes Gökhan.

Yusuf'un Bodrum'a gittiği bilgisi var

Yusuf Sertkaya'nın sözleşmesinin sona ermesiyle takımdan ayrılacağı daha önceden belirlenmişti. 19 yaşındaki orta saha oyuncusu, gelecek sezon Trendyol 1. Lig ekiplerinden Bodrum FK'ya 5 milyon liranın üzerinde bir yetiştirme bedeli karşılığında transfer oldu. Diğer yandan, sözleşmesi devam eden Çağatay Yılmaz'a birçok takımın ilgi gösterdiği ifade edildi. Geçtiğimiz hafta yapılan basın toplantısında Bursaspor yönetimi, Deniz Aydın ve Furkan Emre'nin takımdan ayrılmak istediklerini duyurmuştu.

Editör: Haber Merkezi