Bodrumspor, Yusuf Sertkaya ile 5 Yıllık Anlaşma İmzaladı

Bodrumspor, Bursaspor ve Türkiye U-19 Milli Takımı oyuncusu Yusuf Sertkaya'yı kadrosuna kattı. Kulüpten yapılan açıklamada, 5 yıllık bir sözleşme imzalandığı belirtildi.

Kulüp Açıklaması

Bodrumspor, transferle ilgili şu açıklamayı yaptı:

Türkiye'nin Portekiz kabusu! EURO 2024'te de şeytanın bacağını kıramadık Türkiye'nin Portekiz kabusu! EURO 2024'te de şeytanın bacağını kıramadık

"Hoş Geldin Yusuf Sertkaya!

Bursaspor ve Türkiye U-19 Milli Takımı Futbolcusu Yusuf Sertkaya ile 5 yıllık sözleşme imzaladık.

Yusuf Sertkaya'ya formamız altında başarılar dileriz."

Yusuf Sertkaya Kimdir?

Yusuf Sertkaya, 2003 doğumlu bir futbolcudur. Kariyerine Bursaspor altyapısında başladı ve 2021 yılında A takıma yükseldi. Genç oyuncu, Türkiye U-19 Milli Takımı'nda da forma giyiyor.

Sertkaya, savunmanın sağında ve orta sahada görev yapabilen çok yönlü bir oyuncu olarak biliniyor. Hızlı, teknik ve iyi bir top sürme yeteneğine sahip.

Bodrumspor'un Hedefleri

Bodrumspor, Yusuf Sertkaya transferiyle kadrosunu güçlendirmeyi hedefliyor. Kulüp, geçen sezon TFF 2. Lig'de mücadele etmiş ve play-off'larda elenmişti. Bodrumspor, yeni sezonda 1. Lig'e yükselmeyi hedefliyor.

Sertkaya'nın transferi, Bodrumspor'un bu hedeflerine ulaşmasında önemli bir rol oynaması bekleniyor. Genç oyuncu, takımına deneyim ve kalite katacak ve savunmada daha sağlam bir yapı oluşturmalarına yardımcı olacaktır.

Kaynak: rss