TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta, Bursaspor ile Vanspor arasındaki 38. hafta mücadelesi büyük bir sürprizle yarıda kaldı. Maçın 22. dakikasında Vanspor beklenmedik bir şekilde sahadan çekildi, bu durum taraftarları şaşkına çevirdi ve futbolseverler arasında büyük bir tartışma başlattı.

 TFF 2. Lig Beyaz Grup'ta, Bursaspor ev sahibi olarak Vanspor'u ağırladı. Ligde ikinci sırada bulunan ve lider Esenler Erokspor'u yakından takip eden konuk ekip, Serik Belediyespor'un Esenler Erokspor karşılaşmasına U-19 takımı ile çıkmasını protesto etti.

Bursaspor-Vanspor maçında protesto-2

Galatasaray-Fenerbahçe öncesi futbolcular arasında gerginlik Galatasaray-Fenerbahçe öncesi futbolcular arasında gerginlik

Vansporlu oyuncular, maç başladıktan sonra sahada 1 dakika boyunca hareketsiz kalarak duruşlarını sergilediler. Bu sırada Bursasporlu futbolcular kendi yarı alanlarında top çevirerek oyunu sürdürdüler.

Bursaspor-Vanspor maçında protesto-3

Bu eylem, futbolseverler arasında tartışmalara yol açtı ve müsabakanın ilerleyen dakikalarında olayların gidişatı hakkında net bir açıklama bekleniyordu.

Editör: Haber Merkezi