Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği Bölümü Çocuk Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutladı. Konser, Tayyare Kültür Merkezi'nde gerçekleşti ve gece boyunca seyircilere unutulmaz anlar yaşattı. Sahneye çıkan çocuklar, seslendirdikleri birbirinden güzel şarkı ve türkülerle izleyicileri büyüledi.

İşadamı Halil Bedzeti Kuzey Makedonya'nın Bursa Fahri Konsolosu oldu İşadamı Halil Bedzeti Kuzey Makedonya'nın Bursa Fahri Konsolosu oldu

Çocuklar alkışlarla desteklendi

Halkın coşkulu alkışlarıyla desteklenen performanslar, bayram ruhunu doruk noktasına taşıdı. Gecenin sonunda, Türk Sanat Müziği Bölümü Çocuk Korosu Şefi Samiye Berkmen ve Türk Halk Müziği Bölümü Çocuk Korosu Şefi Semih Ersoy'a, Bursa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Mehmet Yıldız tarafından çiçek takdim edildi. Bu anlamlı gece, çocukların yeteneklerini sergileme ve bayramı coşkuyla kutlama fırsatı buldukları unutulmaz bir etkinlik oldu. (Haber Merkezi) Bursa Büyükşehir Belediyesi Orkestra Şube Müdürlüğü Türk Sanat Müziği ve Türk Halk Müziği Bölümü Çocuk Korosu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı coşkuyla kutladı.

Editör: Haber Merkezi