Bursa Valisi Mahmut Demirtaş, Türkiye Binicilik Federasyonu tarafından düzenlenen ve Milli Takım seçimlerinin yapıldığı 2024 SÜPER LİG 3. AYAK müsabakalarına katıldı.

Ayrıca, Vali Demirtaş, İçişleri Bakanı Sayın Ali Yerlikaya başkanlığında gerçekleştirilen Asayiş ve Güvenlik Toplantısı'na video konferans yöntemiyle iştirak etti.

Vali Mahmut Demirtaş'ın başkanlığında, "Kültür Yolu Festivali, Türk Mutfağı ve Turizm Amaçlı Konaklamaların Denetimi Koordinasyon Toplantısı" düzenlendi. Toplantıda, Kültür Yolu Festivali'nin başarılı bir şekilde organize edilmesi ve Türk mutfağının turizmde daha etkin bir şekilde tanıtılması için yapılacak adımlar ele alındı.

Vali Demirtaş, “Şehrimizin ve ülkemizin kültürel ve gastronomik mirasını geniş kitlelere tanıtmak ve turizm gelirlerini artırmak için yetkililerimiz ve sektör temsilcileri ile iş birliği içinde çalışmalarımızı sürdüreceğiz.” dedi.

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ın 12 13 Mayıs Programları (12)

Bursa'da 2 ayda gerçekleştirilen operasyonlarda 400 kişi yakalandı! Bursa'da 2 ayda gerçekleştirilen operasyonlarda 400 kişi yakalandı!

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ın 12 13 Mayıs Programları (13)

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ın 12 13 Mayıs Programları (10)

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ın 12 13 Mayıs Programları (9)

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ın 12 13 Mayıs Programları (7)

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ın 12 13 Mayıs Programları (6)

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ın 12 13 Mayıs Programları (5)

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ın 12 13 Mayıs Programları (3)

Bursa Valisi Mahmut Demirtaş'ın 12 13 Mayıs Programları (1)

Editör: Ahmet Azizoğlu