Türk mutfağının eşsiz lezzetleri ve Bursa'ya özgü tatlar, usta şeflerin özenli dokunuşlarıyla özel sunumlarla masalara taşınıyor. Double F, her misafirin farklı zevk ve beklentilerini göz önünde bulundurarak her detayı titizlikle düşündü.

Uludağ'ın eteklerinde, ormanın içinde ve şehir manzarasına hâkim bir konumda yer alan Double F, "Yemek ve Orman" kavramlarını en doğal şekilde birleştiriyor.

HOMETEX Tüm Hızıyla Sürüyor HOMETEX Tüm Hızıyla Sürüyor

Konforlu, nezih ve sıra dışı bir mekân olan Double F, Bursa'ya değer katan bir atmosfer sunuyor. Hem iç mimarisi ve dekorasyonuyla hem de üst düzey hizmet anlayışıyla öne çıkıyor.

Double F ile üst düzey misafirlerinizi ağırlayabilirsiniz

Dünya çapında ünlü Türk mutfağından seçkin yemeklerle birlikte Bursa'nın meşhur tatlarını keşfedeceğiniz bu restoranda üst düzey misafirlerinizi ağırlayabilir, iş yemeklerinizi düzenleyebilir veya sevdiklerinizle unutulmaz bir yemek deneyimi yaşayabilirsiniz.

Double F, mimarisinden mutfağına ve işletme anlayışına kadar doğallığı benimsemiştir. Misafirlerine en doğal ve unutulmaz deneyimleri sunmayı hedefleyen bu restoran, dönemsel olarak yenilenen menüsüyle Bursa'da yemek yeme deneyimini en üst seviyede yaşatmayı amaçlıyor. Restoranın dış ve iç mimarisi, ormanın ruhuna uygun olarak tasarlanmıştır.

Dekorasyonuyla bu doğal atmosferi yansıtan Double F, misafirlerine Türk mutfağının eşsiz lezzetlerini ve Bursa'nın ünlü tatlarını özel sunumlarla sunmayı ve üst düzey hizmet vermeyi hedefliyor.

Protokol ağırlama, toplantı ve iş yemeği organizasyonu gibi hizmetlerle misafirlerinin memnuniyetine ve sadakatine önem veren Double F, şehre değer katan markalar arasında yer alıyor.

(Haber Merkezi) https://www.bursadabiz.com/bursada-2022-2023-ipek-bocegi-ihracat-odulleri-sahiplerini-buldu/

Sosyal Medya Hesaplarımız

Twitter (X)

Facebook

İnstagram

Editör: Haber Merkezi