Bursa Valisi Demirtaş, Beytullah Baybunar'ı kabul etti Bursa Valisi Demirtaş, Beytullah Baybunar'ı kabul etti

BURSA - Bursa’nın Osmangazi ilçesinde alkollü şahıs restoran da sinir krizi geçirerek vatandaşlara saldırdı ve ortalığı birbirine kattı. Olay dün gece saat 21:30 sularında Bursa Osmangazi 12. İnönü caddesinde bir restoran da meydana geldi. İddiaya göre 12. İnönü caddesinde bulunan bir restorana giren Doğan A. (48) önce alkol aldı, daha sonra bir masaya oturan Doğan A. Yüksek ses ile bir anda etrafına hakaret etti.

Vatandaşların tepkisi üzerine Doğan A. Masasında bulunan alkol şişelerini kendi kafasında kırdı. Ardından yarı kırık cam şişe ile etrafındaki vatandaşlara saldırmaya başladı. Saldırgan o esnada orada bulunan bir vatandaşa saldırarak kesik cam şişesi ile şahsı yaraladı. Olayı gören işletme sahibi ise içerideki müşterileri korumak için içerden kapıyı kilitledi.

Bursa Osmangazi'de Alkollü Şahıs Sinir Krizi Geçirdi, Ortalığı Birbirine Kattı (4)

Saldırgan polisin gelmesi ile kaçmaya çalıştı

Olay yerinde ve çevresinde bulunan vatandaşlar 112 Acil çağrı merkezine olayı bildirdi. İhbarla olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Ardından saldırgan polisin gelmesi ile kanlar içinde kaçmaya çalıştı, polis saldırgan şahsı olay yerinden kaçamadan etkisiz hale getirdi. Doğan A. güçlükle kontrol altına alınarak Ambulansa bindirildi. Yaralanan ismi öğrenilemeyen diğer vatandaş ise ayak üstü tedavi edildi. Saldırgan Doğan A. Polis eşliğinde Çekirge Devlet hastanesine kaldırıldı ve gözaltına alındı. Olayla ilgili inceleme başlatıldı.

Bursa Osmangazi'de Alkollü Şahıs Sinir Krizi Geçirdi, Ortalığı Birbirine Kattı (6)

Bursa Osmangazi'de Alkollü Şahıs Sinir Krizi Geçirdi, Ortalığı Birbirine Kattı (5)

Bursa Osmangazi'de Alkollü Şahıs Sinir Krizi Geçirdi, Ortalığı Birbirine Kattı (3)

Bursa Osmangazi'de Alkollü Şahıs Sinir Krizi Geçirdi, Ortalığı Birbirine Kattı (2)

Bursa Osmangazi'de Alkollü Şahıs Sinir Krizi Geçirdi, Ortalığı Birbirine Kattı (1)

Muhabir: Ahmet Azizoğlu - Emre Yazıcı