Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde, iki kardeş, eşi tarafından şiddet gören kız kardeşlerini korumak amacıyla eve geldiklerinde damat tarafından silahlı saldırıya uğradı. Ağır yaralanan kardeşler, damat tarafından hastaneye götürülürken, aracın yakıtı tükendiği için sokak ortasında terk edildi ve hayatlarını kaybettiler. Olay sonrasında üç şüpheli yakalanarak gözaltına alındı.

Tartışma kanlı bitti

Olay, Dere Mahallesi'nde gerçekleşti. Edinilen bilgiye göre, kız kardeşlerini döven eşi M.G.'ye tepki gösteren Özkan G. ve Ahmet G. isimli kardeşler, onları almaya gittiği sırada damat M.G. ile tartışmaya başladı. Tartışma sırasında öfkelenen M.G., iki kayınbiraderine ateş açtı. Yaralı haldeki Özkan G. ve Ahmet G., M.G. tarafından araçla hastaneye doğru götürülürken, aracın yakıtının bitmesi sonucu ortada bırakıldılar. Çevre sakinlerinin ihbarı üzerine bölgeye intikal eden sağlık ve polis ekipleri, yaralı kardeşlerin olay yerinde yaşamını yitirdiğini tespit etti.

Bursa'da barajların doluluk oranları ne durumda? Bursa'da barajların doluluk oranları ne durumda?

Polis, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatırken, kaçan M.G. ve iki şüpheli daha kısa süre içinde yakalanarak gözaltına alındı.

Muhabir: Ahmet Azizoğlu