Fenerbahçe Başkan Adayları Canlı Yayında Karşılaştı

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım ve Başkan Ali Koç, bir televizyon kanalında canlı yayına çıkarak tartıştılar.

Acun Ilıcalı'nın Tartışmalı Sözleri

Ali Koç'un yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, Aziz Yıldırım hakkında daha önce yaptığı bir açıklamada, "Aziz Yıldırım öyle bir tartışmaya giremez, konuşamaz. Aziz Yıldırım, Ali Koç ile karşılıklı canlı yayına çıksın. Ben, 'Hiçbir şey bilmiyorum' diyeceğim." ifadelerini kullanmıştı.

Ajax'tan, TFF'ye Ahmetcan Kaplan tepkisi: Hodri meydan! Ajax'tan, TFF'ye Ahmetcan Kaplan tepkisi: Hodri meydan!

Acun Ilıcalı'nın Açıklaması

Bu videonun yayılması üzerine Acun Ilıcalı, bir açıklama yaparak söz konusu sözleri Aziz Yıldırım'ı tahrik etmek için kullandığını iddia etti.

Sayın Aziz Yıldırım, başkanımızla yayına çıkarsa 'ben bir şey bilmiyorum' dedim. Her zamanki gibi her laftan başka bir şey çıkarmaya çalışanlar burdan da 'ben bir şey bilmiyorumu' almaya çalıştılar. Aslında benim oradaki amacım Sayın Yıldırım'ı tahrik ve teşvik ederek Ali Koç'la canlı yayına çıkartmaktı. Amacımızı ulaştığımız için çok mutluyuz.

Canlı Yayının Sonucu

Aziz Yıldırım ve Ali Koç'un canlı yayındaki tartışması, Fenerbahçe camiasında büyük yankı uyandırdı. Her iki aday da kendi görüşlerini savunurken, karşılıklı suçlamalar da yöneltildi.

Tartışmanın sonucunda, Fenerbahçe camiası ikiye bölündü. Bazı taraftarlar Aziz Yıldırım'ın deneyimine güvenerek onu desteklerken, bazı taraftarlar ise Ali Koç'un değişim vaatlerine inanarak ona destek verdi.

Fenerbahçe'nin yeni başkanı, 19 Haziran 2023 tarihinde yapılacak olan seçimde belirlenecek.

Kaynak: rss