Tarım Orkam-Sen Bursa Şubesi: Sözümüz var, yaşamak istiyoruz Tarım Orkam-Sen Bursa Şubesi: Sözümüz var, yaşamak istiyoruz

Ev tekstili sektöründe önemli bir buluşma olan HOMETEX Ev Tekstili Fuarı, 21-25 Mayıs 2024 tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek. Bu yıl da Türkiye Ev Tekstili Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TETSİAD) tarafından, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) iştiraki KFA Fuarcılık organizasyonunda gerçekleştirilecek fuar, sektörün uluslararası oyuncularını bir araya getirmeye hazırlanıyor. 11 holde ve toplam 200 bin metrekarelik alanda gerçekleşecek fuar, sektörün önde gelen firmalarının yenilikçi ürün ve tasarımlarını sergileyeceği bir platform olacak.

Dünya Ev Tekstili Sektörü Hometex’te Buluşuyor (4)

HOMETEX ilham veren konseptiyle dikkat çekecek

Fuar, perde ve perde aksesuarlarından döşemelik kumaşlara, havlu ve banyo ürünlerinden halı ve zemin kaplamalarına kadar geniş bir ürün yelpazesini içerecek. "Dönüştürülebilirlik" temasıyla düzenlenecek olan organizasyonda, sektörün nitelikli alım heyetleri ve uluslararası ziyaretçileri de yer alacak, böylece yeni ticari fırsatlar ve ihracat olanakları ortaya çıkacak.

HOMETEX, ilham veren konseptiyle de dikkat çekecek. Sürdürülebilir ürünlerden moda söyleşilerine, trend alanlarından sektör buluşmalarına kadar zengin bir içerik sunacak olan fuar, katılımcılara yeni perspektifler kazandırmayı hedefliyor. Trend alanları, sektörel bilgi paylaşımı platformu olan 'HOMETEX Dialogs' ve çeşitli etkinliklerle dolu olan fuar, küresel ev tekstili sektörünün geleceğine yön verme yolunda önemli bir rol üstlenecek.

Dünya Ev Tekstili Sektörü Hometex’te Buluşuyor (10)

Dünya Ev Tekstili Sektörü Hometex’te Buluşuyor (9)

Dünya Ev Tekstili Sektörü Hometex’te Buluşuyor (8)

Dünya Ev Tekstili Sektörü Hometex’te Buluşuyor (6)

Dünya Ev Tekstili Sektörü Hometex’te Buluşuyor (5)

Dünya Ev Tekstili Sektörü Hometex’te Buluşuyor (3)

Dünya Ev Tekstili Sektörü Hometex’te Buluşuyor (2)

Dünya Ev Tekstili Sektörü Hometex’te Buluşuyor (1)

Kaynak: HABER MERKEZİ