Yargıtay Başkanının Oğlu ile Sıla Cengiz'in Muhteşem Nikah Töreni

Grand Ankara Otel'in görkemli atmosferinde, Yargıtay 5. Ceza Dairesi Başkanı Yaşar Şimşek'in oğlu Mert Şimşek ile Sıla Cengiz'in hayallerindeki nikah töreni gerçekleşti. Bu özel günde, yargı aleminin önde gelen isimleri, siyaset ve iş dünyasının tanınmış simaları ve SÖZCÜ Gazetesi'nin saygın avukatı İsmail Yılmaz bir araya geldi.

Nikah töreninin şahitleri, ülkenin en üst düzey hukuk organlarının başkanları ve yöneticileri arasından seçildi. Anayasa Mahkemesi Başkanı Kadir Özkaya, Adalet Bakanı Yılmaz Tunç, TBMM Başkanvekili ve eski Adalet Bakanı Bekir Bozdağ, Yargıtay Başkanı Ömer Kerkez, Danıştay Başkanı Zeki Yiğit, Sayıştay Başkanı Metin Yener, HSK Başkanvekili Mehmet Akif Ekinci, YSK Başkanı Ahmet Yener, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş, eski Yargıtay Cumhuriyet Başsavcısı Bekir Şahin, eski HSK Başkanvekili Mehmet Yılmaz ve Süzer Holding CEO'su Sami Çakır, bu özel anın şahitliğini üstlenerek törene bir anlam kattılar.

Mardin'de firari 21’i firari hükümlü 40 kişi yakalandı Mardin'de firari 21’i firari hükümlü 40 kişi yakalandı

Mert Şimşek ve Sıla Cengiz'in nikahı, yargı camiasındaki saygın bir ailenin oğlu ile genç ve başarılı bir hanımın bir araya geldiği birleşme olarak, yargı camiasında ve ötesinde büyük ilgi gördü. Törende, evli çiftin heyecanı ve sevdiklerinin huzurlu gülümsemeleri dikkat çekti.

Konukların şık kıyafetleri ve otelin göz alıcı dekorasyonu, törene ayrı bir güzellik katarken, özel olarak hazırlanan müzikler de gecenin unutulmaz anlarına eşlik etti. Çiçeklerden oluşan görkemli buketler ve şamdanlar, ortamı daha da romantik bir hale büründürdü.

Nikah töreninin ardından, konuklar için verilen resepsiyon, gecenin eğlenceli ve neşeli bir bölümüne sahne oldu. Müzik eşliğinde dans eden davetliler, evli çiftin mutluluğunu paylaşmanın tadını çıkardılar.

Yargıtay Başkanının Oğlu ile Sıla Cengiz'in nikah töreni, hukuk camiasında ve sosyal hayatta uzun süre konuşulacak, unutulmaz bir anı olarak hafızalara kazındı.

Kaynak: rss