YeYe Agency, Türk Şirketlerine Avrupa Pazarına Açılma Fırsatı Sunuyor

YeYe Agency, Türkiye ve Çek Cumhuriyeti arasında imzalanan Ekonomi ve Ticaret Ortak Komitesi (ETOK) II. Dönem Protokolü'nün Türk şirketlerine sağladığı avantajları sunuyor. Bu anlaşma, Türk şirketlerine Avrupa pazarına açılma konusunda yeni fırsatlar yaratıyor.

Rekabet Kurulunda, Adana ve Osmaniye'deki hazır beton üreticilerinin sözlü savunması alındı Rekabet Kurulunda, Adana ve Osmaniye'deki hazır beton üreticilerinin sözlü savunması alındı

ETOK mekanizması ve gümrük birliği anlaşmaları, Avrupa Birliği (AB) ile Türkiye arasında etkin bir iş birliği kurarak Türk firmaları için sağlam bir ticaret altyapısı sağlıyor.

YeYe Agency, bu fırsatlardan yararlanmak isteyen Türk şirketleri için "Avrupa'ya Açılma Rehberi" adlı kapsamlı bir rehber hazırladı. Rehber, Çekya'nın stratejik konumu, yatırım teşvikleri ve vize kolaylıkları gibi konuları kapsayarak iş dünyası için detaylı bilgiler sunuyor.

"ETOK ile Türk Şirketleri için Büyük Bir Adım"

YeYe Agency'nin Kurucu ve CEO'su Yalın Yüregil, "ETOK II. Dönem Protokolü ile Türk şirketleri için Avrupa pazarına açılma yolunda büyük bir adım atıldı. YeYe Agency olarak, işlerini büyütmek isteyen girişimciler için rehberimizle tam destek sağlıyoruz" dedi.

YeYe Agency Hakkında

YeYe Agency, iş geliştirme ve uluslararası genişleme konularında uzmanlaşmış bir danışmanlık firmasıdır. Türk şirketlerinin Avrupa pazarına açılmalarına yardımcı olmak amacıyla kapsamlı hizmetler sunmaktadır.

Yalın Yüregil Hakkında

YeYe Agency'nin kurucusu ve CEO'su Yalın Yüregil, aynı zamanda Çek-Türk Müşterek Ticaret Odası (CTSOK) Başkanı ve Dünya Türk İş Konseyi (DTİK) Çekya temsilcisidir. İş geliştirme ve uluslararası ticaret konularındaki engin deneyimiyle, Türk şirketlerinin Avrupa pazarına açılmalarına öncülük etmektedir.

ETOK Hakkında

Ekonomi ve Ticaret Ortak Komitesi (ETOK), Türkiye ve Çek Cumhuriyeti arasında ekonomik ve ticari iş birliğini geliştirmek amacıyla oluşturulmuş bir platformdur. 21 Mayıs 2024 tarihinde imzalanan II. Dönem Protokolü ile sanayi, maliye, gümrük, çevre, orman, tarım ve enerji gibi alanlarda iş birliği artırılmaktadır.

Kaynak: rss