Yeni yurt dışı çıkış harcı ne kadar, kaç TL oldu? AK Parti Grup Başkanı Güler açıkladı! Yeni yurt dışı çıkış harcı ne kadar, kaç TL oldu? AK Parti Grup Başkanı Güler açıkladı!

Sinop Valiliği, şehir genelindeki kötü hava koşulları sebebiyle 2 gün süreyle denize girilmesinin yasaklandığını açıkladı.

2 GÜNLÜK YASAK KARARI

Valilik tarafından yapılan açıklamada, İl Umumi Hıfzıssıhha Kurulu'nun Vali Mustafa Özarslan başkanlığında toplandığı belirtilmiştir.

Açıklamada, "Meteoroloji Genel Müdürlüğü tarafından yapılan son değerlendirmelere göre, Sarıkum, İnceburun, Hamsilos, Akliman, Kumkapı ve Adabaşı'na kadar olan kuzey kesimlerinde dalga yüksekliğinin 1-1,4 metre olacağı, rüzgarın ise batı ve kuzeybatı yönlerinden saatte 25-35 kilometre hızla eseceği tahmin edilmektedir. Bu nedenle, Sarıkum, İnceburun, Hamsilos, Akliman, Kumkapı ve Adabaşı'na kadar olan kuzey sahillerinde 1 ve 2 Temmuz tarihlerinde vatandaşlarımızın can ve mal güvenliğini korumak amacıyla denize girilmesi yasaklanmıştır." ifadelerine yer verilmiştir.

Editör: Haber Merkezi