A Millî Takım, play-off biletini aldı A Millî Takım, play-off biletini aldı

Nilüfer Belediye Futbol Kulübü Şirketleşti

Bölgesel Amatör Lig'de şampiyonluk elde ederek 3. Lig'e yükselen Nilüfer Belediye Futbol Kulübü, şirketleşerek AŞ statüsüne geçtiğini duyurdu. Kulüp, yeni sezonda "Bursa Nilüfer Futbol Kulübü AŞ" adıyla mücadele edecek.

Nilüfer Belediyesi'ne Teşekkür

Yeşil-mavili kulüp, resmî internet sitesinde yaptığı açıklamada, Türkiye Futbol Federasyonu Statüsü'nün 76/5. maddesi gereğince şirketleşme kararı aldığını belirtti. 2024-2025 sezonundan itibaren TFF 3. Lig'de "Bursa Nilüfer Futbol Kulübü" ismiyle şampiyonluk mücadelesi verileceği ifade edildi.

"Bölgesel Amatör Lig şampiyonluğu yolunda kulübümüze isim hakkı ve her türlü desteği veren değerli Nilüfer Belediyesi Başkanlarımız ve Yöneticilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunarız." - Nilüfer Belediye Futbol Kulübü

Nilüfer Çatısı Altında Birlik

Kulüp, yeni dönemde de Nilüfer çatısı altında birlik ve beraberlik içerisinde hareket edeceğini ve şehrin tüm dinamiklerini takımın şampiyonluk yolunda desteklemeye davet etti.

Bursaspor ve Kardeş Kulüplere Başarılar

Nilüfer Belediye Futbol Kulübü, şampiyon takım Bursaspor ile kardeş kulüpleri Bursa Yıldırımspor ve İnegöl Kafkasspor'a 2024-2025 sezonunda başarılar diledi.

Kaynak: rss