Osmangazi Belediyesi 2025-2029 Stratejik Plan çalışmaları başladı

Osmangazi Belediyesi, 2025-2029 hizmet dönemine yönelik stratejik planlama çalışmalarına başladı. İlçeye kazandırılacak hizmetler ve projelerin belirleneceği stratejik plan öncesinde, birim müdürleri ve personel için "Stratejik Plan Hazırlığı ve Süreç Yönetimi" eğitimi düzenlendi.

Aydın: “Osmangazi’yi hak ettiği yere getirmek için çok çalışacağız”

Osmangazi'nin geleceğine yön verecek olan 2025-2029 Stratejik Planı, katılımcı, yenilikçi ve sürdürülebilir temeller üzerine inşa edilmek isteniyor. Bu amaçla, belediye birim müdürleri ve personeline yönelik eğitim düzenlendi. Dr. Haldun Ersen tarafından Osmangazi Belediyesi Meclis Salonu ve Soğanlı Kültür Merkezi'nde 3 gün süren "Strateji Planına Dayalı İş Süreçlerinin ve ERP Sisteminin Geliştirilmesi ve Uygulamaları" konulu eğitime, Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, belediye başkan yardımcıları, birim müdürleri ve belediye personeli katıldı.

Stratejik Plan Hazırlığı Ve Süreç Yönetimi

Otomobil yağmur suyu kanalına düştü: 1 ölü, 2’si çocuk 3 yaralı Otomobil yağmur suyu kanalına düştü: 1 ölü, 2’si çocuk 3 yaralı

“YENİ BİR DÖNEM YENİ BİR VİZYON”

Osmangazi Belediye Başkanı Erkan Aydın, 2025-2029 Stratejik Planı ile daha yaşanabilir bir Osmangazi hedeflediklerini belirterek, “Yeni dönemde yeni bir vizyonla Osmangazi’yi hak ettiği yere getirmek için hepimizin çok çalışması gerekiyor. 3 bin kişilik Osmangazi ailesi olarak, inanç, azim ve mücadele ruhuyla çalışarak Bursa’nın Osmangazi, Osmangazi’nin de Bursa olduğunu tekrardan hissettireceğiz” dedi.

Yeni̇ Bi̇r Dönem Yeni̇ Bi̇r Vi̇zyon

Dr. Haldun Ersen ise yazdığı kitaplarla ülkeye hep fayda sağlamaya çalıştığını ifade ederek, “Bu eğitimleri, Osmangazi Belediye Başkanımız Erkan Aydın’ın destekleriyle gerçekleştiriyoruz. 3 gün süren eğitimlerin çok verimli geçeceğini umut ediyorum” şeklinde konuştu. Osmangazi Belediyesi’nde 3 gün süresince düzenlenen eğitime katılan belediye personeli ise eğitimden verimli şekilde ayrıldıklarını belirtti.

Editör: Haber Merkezi