Mulaney ve Munn Evlendi

John Mulaney'e yakın bir kaynak, 44 yaşındaki Olivia Munn ve 41 yaşındaki komedyenin Malcolm Hiệ adında iki yaşında bir oğulları olduğunu ve evlendiklerini doğruladı. Çiftin düğünü, sadece oğulları ve bir tanığın katılımıyla sade bir törenle gerçekleşti.

Tören, Munn'un meme kanseri teşhisini açıklamasından dört ay sonra gerçekleşti.

"X-Men: Apocalypse" yıldızı, kemoterapi ve radyasyonun doğurganlığını etkileyebileceği endişesiyle rahmini çıkarmadan önce gelecekteki tüp bebek tedavileri için yumurtalarını dondurdu.

"Anneler Günü'nde Vogue dergisine verdiği demeçte, "Teşhis konulduktan sonra bir tur daha yumurta toplama işlemi yapmaya karar verdik ve verimli bir ay olmasını umduk," dedi.

Daha önce 33, 39 ve 42 yaşlarında olmak üzere üç kez bu işlemi denediğini de belirtti.

"John ve ben bunu çok konuştuk ve ailemizi büyütmenin henüz bitmediğini hissediyoruz, ancak kemoterapi veya radyasyon tedavisi görmem gerekip gerekmediğini bilmiyordum," diye ekledi.

Doktorlar, yumurta toplama işleminin sonucunda iki sağlıklı embriyo elde ettiklerini söyledi. Bu embriyolar, çiftin şimdi iki yaşında olan oğullarına sahip olmalarını sağladı.

İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncularının isimleri: Yasin Çam, Metin Keçeci... Pelin Çok Güzel Hareketler 2 nerede çekildi, bilet fiyatları nedir, kaç yıldır var? İşte Çok Güzel Hareketler Bunlar 2 oyuncularının isimleri: Yasin Çam, Metin Keçeci... Pelin Çok Güzel Hareketler 2 nerede çekildi, bilet fiyatları nedir, kaç yıldır var?

Munn ve Mulaney, Mulaney'in yaklaşık yedi yıllık bir evliliğin ardından Anna Marie Tendler'dan boşanmasının ardından 2021'den bu yana bir ilişki yaşıyorlar.

Kaynak: rss