Beşiktaş, Ciro Immobile transferini açıkladı Beşiktaş, Ciro Immobile transferini açıkladı

UEFA En İyi Gol Adayları

UEFA'nın resmi internet sitesinde başlatılan oylamada, futbol meraklıları 2022 yılına damgasını vuran en iyi golleri belirleyecek. Seçenekler arasında Türkiye'den iki gol de yer almakta olup, bunlar Arda Güler ve Mert Müldür'ün rakip ağlara attıkları vuruşlardır. İşte oylamaya sunulan dört aday gol:

Arda Güler'in Büyüleyici Golü

Türkiye'nin yıldızı Arda Güler, futbolseverleri büyüleyen olağanüstü bir gol attı. Bir maçta mükemmel bir manevrayla topu rakip kaleye yönlendirdi ve seyircileri ayakta alkışlattı. Güler'in golü, futbol tarihine geçecek unutulmaz anlar arasında yerini alacağa benziyor.

Mert Müldür'ün Harika Vuruşu

Mert Müldür, kusursuz bir şutla futbol dünyasını sarsan bir gol atmayı başardı. Rakip savunmayı ustalıkla geçtikten sonra, topu kalenin uzak köşesine yolladı ve takımına değerli bir galibiyet kazandırdı. Müldür'ün golü, yeteneğinin ve özverisinin net bir göstergesi.

Nicolae Stanciu'nun İlk Golü

Ukrayna'nın galibiyetine imza atan ilk gol, Nicolae Stanciu'nun imzasını taşıyor. Romanya'ya karşı oynanan maçta, Stanciu rakip savunmanın hatalarından yararlanarak topu kalenin alt köşesine gönderdi ve takımına umut ışığı yaktı.

Nicolo Barella'nın Maç Kazandıran Golü

İtalya'nın Arnavutluk'a karşı oynadığı maçta Nicolo Barella, takımının zaferini perçinleyen ikinci golü kaydetti. Bir orta saha oyuncusu olarak öne çıkan Barella, hücumdaki yeteneklerini sergiledi ve İtalya'nın galibiyetinde kilit rol oynadı.

Kaynak: rss