Milli Destek: Türk Silahlı Kuvvetleri EURO 2024 Çeyrek Finali İçin A Milli Takım'a Mesaj Gönderdi

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin (TSK) dört bir yandaki birliklerinde görev yapan kahraman Mehmetçiklerimizden, bu akşam Berlin'de Hollanda ile oynanacak EURO 2024 çeyrek final maçı öncesinde A Milli Futbol Takımı'na destek mesajlarını içeren bir video paylaştı.

MSB'nin sosyal medya hesabında paylaşılan videoda, vatanın dört bir yanında görev yapan askerlerimiz, farklı yerlerden ve ortamlardan birleşerek A Milli Takım'ın maçtaki başarısı için destek mesajlarını ilettiler.

Videonun açılışında, "Millî ruh, millî güç!" sözleriyle başlayan MSB, Mehmetçiklerimizin bu mesajlarını, "Bizim Çocuklar" olarak adlandırdığı A Milli Futbol Takımımıza ilettiklerini vurguladı.

Şampiyonlar Ligi'nde 8 takım tur atladı Şampiyonlar Ligi'nde 8 takım tur atladı

MSB, mesajında, Türk Silahlı Kuvvetleri mensuplarının, A Milli Futbol Takımımızın EURO 2024'teki her başarısını, ülkemizle birlikte, dağlarda, denizlerde ve göklerde görev yapan askerlerimizin de büyük bir sevinçle kutlayacaklarını belirtti.

MSB'nin çağrısıyla, Mehmetçiklerimiz, "Haydi Türkiye, hep birlikte zafere!" diyerek A Milli Futbol Takımımızı destekledi. Video, askerlerimizin, Türk bayrakları eşliğinde, tezahüratlar ve sloganlarla takımlarına coşkuyla destek veren görüntülerle sonlandı.

Bu destek mesajı, Türk Silahlı Kuvvetleri'nin A Milli Futbol Takımımıza olan sarsılmaz inancını ve güvenini göstermekle kalmadı, aynı zamanda tüm ülkeyi bir araya getirerek, milli birlik ve dayanışma ruhunun yeniden canlanmasına vesile oldu.

Kaynak: rss