Renault Trucks lojistikteki  elektrifikasyonu hızlandırıyor Renault Trucks lojistikteki  elektrifikasyonu hızlandırıyor

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu Başkanının Oğlu Evlendi, Nikah Şahitleri Dikkat Çekti

Türkiye Şoförler ve Otomobilciler Federasyonu (TŞOF) Başkanı Mehmet Yiğiner, oğlu Mehmet Halit Yiğiner ile Feriha Öner'in nikah törenini gerçekleştirdi. Çubuk Belediye Başkanı Baki Demirbaş'ın kıydığı nikah töreni, tanınmış isimlerin katılımıyla dikkat çekti.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş ve eski Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, damadın nikah şahitliğini üstlenirken, AKP Milletvekili Necmettin Erkan ise gelinin şahidi oldu. Nikah törenine katılan diğer isimler arasında çok sayıda siyasetçi, iş insanı ve sivil toplum kuruluşu temsilcisi de yer aldı.

Çiftin nikah töreni, ailelerinin mutluluğu ve sevdiklerinin tebrikleri eşliğinde gerçekleşti. Mehmet Halit Yiğiner ve Feriha Öner, hayatlarının yepyeni bir evresine adım atarak, sevgi ve mutluluk dolu bir gelecek umuyorlar.

TŞOF Başkanı Mehmet Yiğiner, yaptığı açıklamada, oğlunun evliliğinden duyduğu mutluluğu dile getirdi. Yiğiner, "Oğlumun mutluluğu benim de mutluluğumdur. Onlar için sağlıklı, huzurlu ve sevgi dolu bir hayat diliyorum" dedi.

Nikah şahitliğini yapan Mansur Yavaş da genç çifte tebriklerini ileterek şunları söyledi: "Mehmet Halit ve Feriha'ya ömür boyu sürecek bir mutluluk, sevgi ve huzur diliyorum. Bu özel günde yanlarında olmaktan onur duydum."

Nikah töreni, çiftin ailelerinin ve davetlilerin tebrikleriyle sona erdi. Mehmet Halit Yiğiner ve Feriha Öner, yeni hayatlarına sevgi ve bağlılık sözü vererek başladılar.

Kaynak: rss