Dallas Mavericks Süperstarı Luka Doncic, NBA Finalleri'nde Hakemleri Eleştirdi

Dallas Mavericks süperstarı Luka Doncic, NBA Finalleri'nin 3. maçında Boston Celtics'e karşı alınan mağlubiyetin ardından hakemleri eleştirdi.

Son çeyreğinde altı faulle oyun dışı kaldığı karşılaşma sonrası düzenlenen basın toplantısında Doncic, hakemlerin kötü bir performans gösterdiğine inandığını dile getirdi.

Olimpiyatlar başlıyor: Filenin Sultanları maç takvimi! Türkiye Hollanda maçı ne zaman saat kaçta? Olimpiyatlar başlıyor: Filenin Sultanları maç takvimi! Türkiye Hollanda maçı ne zaman saat kaçta?

"NBA finallerinde altı faul çalınması..."

Yani bilmiyorum. Pek fiziksel oynayamadık. Bir şey demek istemiyorum ama NBA finallerinde altı faul çalınması... haydi ama... biraz daha iyi iş çıkarın...

Mavericks maçta 16 serbest atış kullanırken, Celtics 14 serbest atış kullandı. Ancak Mavericks, Celtics'in hızına ayak uyduramadı ve dört çeyrekte 100 sayıyı geçemedi.

Doncic, karşılaşmayı %40 şut isabetiyle 27 sayı, 6 ribaund ve 6 asistle tamamladı. Ancak bu performans, Celtics yıldızları Jayson Tatum ve Jaylen Brown'ın toplamda bulduğu 61 sayıya karşı yetersiz kaldı.

Kaynak: rss