Üsküdar'da Kaçan Boğa ile Kovalamaca Sonrası Akıma Kapıldı

Üsküdar'ın Ferhatpaşa Mahallesi'nde, Üsküdar Caddesi üzerindeki bir kurban satış yerinde, kamyonete bindirilirken kaçan bir boğa ile vatandaşlar arasında kovalamaca yaşandı.

Kovalamaca sırasında boğayı yakalamaya çalışan sahibi Sezgin Kılıç'ın kolu kırıldı. Cadde üzerinde yaşanan kovalamacanın ardından yakalanan boğa, bağlandığı elektrik direğinde akıma kapıldı.

77 Plaka Neresi? 77 Hangi Şehrin Plakası? 77 Hangi İlin Plaka Kodu? 77 Plaka Neresi? 77 Hangi Şehrin Plakası? 77 Hangi İlin Plaka Kodu?

Boğa ile Kovalamaca Sonrası Akıma Kapıldı

Üsküdar Caddesi'ndeki bir kurban satış yerinde kamyonete bindirilirken kaçan boğa ile vatandaşlar arasında kovalamaca başladı. Boğayı yakalamaya çalışan sahibi Sezgin Kılıç'ın kolu kırıldı.

Cadde üzerinde yaşanan kovalamacanın ardından yakalanan boğa, bağlandığı elektrik direğinde akıma kapıldı. Kolu kırılan Kılıç, Fatih Sultan Mehmet Hastanesi'ne kaldırıldı. Kamyonete yüklenen boğa ise olay yerinden götürüldü.

Polis Ekipleri Güvenlik Önlemi Aldı

Olay yerine gelen polis ekipleri, elektrik direğinin etrafında güvenlik önlemi aldı. Elektrik direğine müdahale eden ekipler, akımı kesti.

Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Boğanın Kaçması ve Sonrası

  • Boğa, kurban satış yerinde kamyonete bindirilirken kaçtı.
  • Vatandaşlar ile boğa arasında kovalamaca yaşandı.
  • Boğayı yakalamaya çalışan sahibi Sezgin Kılıç'ın kolu kırıldı.
  • Yakalanan boğa, elektrik direğine bağlandı.
  • Boğa, elektrik direğinde akıma kapıldı.
  • Kolu kırılan Kılıç, hastaneye kaldırıldı.
  • Kamyonetle olay yerinden götürülen boğanın durumu hakkında bilgi verilmedi.

Üsküdar'da meydana gelen olayda kaçan bir boğa ile vatandaşlar arasında yaşanan kovalamaca, boğanın akıma kapılmasıyla son buldu. Boğanın sahibi Sezgin Kılıç'ın kolu kırıldı.

Kaynak: rss