A Milli Takım'dan Kötü Haber: İrfan Can Kahveci Sakatlandı

A Milli Takım'ın önemli isimlerinden İrfan Can Kahveci'den kötü haber geldi. Polonya ile oynanan özel maçın ilk yarısında sakatlanan başarılı orta sahada yırtık olduğu tespit edildi.

Durumu Günlük Takip Ediliyor

İrfan Can Kahveci'nin sakatlığıyla ilgili tedavisi devam ediyor. Türkiye Futbol Federasyonu'ndan (TFF) yapılan açıklamada, Kahveci'nin sağlık durumunun günlük olarak takip edildiği belirtildi.

Milli Takıma Bir An Önce Katılmak İstiyor

Kahveci, kendisini iyi hissettiğini ve milli takıma bir an önce katılmak istediğini ifade etti. Önümüzdeki 3-4 gün içinde durumuna bakılacak ve tedavi süreci belirlenecek.

EURO 2024 Kadrosunda Yer Alıyordu

İrfan Can Kahveci, EURO 2024 elemelerinde mücadele edecek olan A Milli Takım kadrosunda yer alıyordu. Kahveci'nin sakatlığı, takımın hazırlıklarını olumsuz etkileyebilir.

Özel Maçta Sakatlanmıştı

Kahveci, 20 Mart 2023 tarihinde Polonya ile oynanan özel maçın ilk yarısında sakatlanmıştı. Başarılı orta saha oyuncusu, maçın 20. dakikasında yerini Emre Can'a bırakmıştı.

Tedavi Süreci Belirsiz

İrfan Can Kahveci'nin tedavi süreci henüz netlik kazanmadı. Önümüzdeki günlerde yapılacak muayeneler sonrasında sakatlığının boyutu ve iyileşme süresi belirlenecek.

Milli Takım İçin Kayıp

İrfan Can Kahveci, A Milli Takım'ın önemli bir parçası olarak kabul ediliyor. Sakatlığı, takımın hücum gücüne zarar verebilir.

EURO 2024 Elemelerine Katılımı Belirsiz

Kahveci'nin EURO 2024 elemelerine katılımı da belirsiz. Sakatlığının iyileşme süresi uzun olursa, milli takım formasıyla sahalara dönmesi gecikebilir.

Transfer Haberi | Kylian Mbappe Real Madrid'de! 5 yıllık imza... Transfer Haberi | Kylian Mbappe Real Madrid'de! 5 yıllık imza...

Takım Arkadaşları Destek Oluyor

İrfan Can Kahveci'nin sakatlığı, takım arkadaşlarını da üzdü. Milli takım oyuncuları, Kahveci'ye destek mesajları göndererek geçmiş olsun dileklerini ilettiler.

TFF'den Açıklama

"A Milli Takımımızın EURO 2024 kadrosunda bulunan oyunculardan İrfan Can Kahveci'nin Polonya ile oynanan özel maçın ilk yarısında yaşamış olduğu sakatlıkla ilgili tedavisi devam etmektedir. Milli futbolcumuzun sağlık durumu günlük olarak takip edilecektir."

Kaynak: rss