İrfan Can Kahveci'nin Sakatlık Durumu Hakkında Açıklama

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Fenerbahçe'nin futbolcusu İrfan Can Kahveci'nin Polonya ile oynanan hazırlık maçında yaşadığı sakatlıkla ilgili sağlık durumunu açıkladı.

İrfan Can Kahveci'nin Sağlık Durumu Günlük Takip Edilecek

TFF tarafından yapılan açıklamada, Kahveci'nin Polonya maçı sırasında yaşadığı sakatlıkla ilgili tedavisinin devam ettiği belirtildi. Millî futbolcunun sağlık durumunun günlük olarak takip edileceği ifade edildi.

Kahveci, Polonya Maçında Sakatlanmıştı

İrfan Can Kahveci, EURO 2024 kadrosunda yer alan A Millî Takım'ın Polonya ile oynadığı hazırlık maçının ilk yarısında sakatlık yaşamıştı. Sakatlığın ardından oyundan çıkan Kahveci, Fenerbahçe'nin İstanbul Başakşehir ile oynayacağı maçta forma giyemeyecek.

Sakatlığın Ciddiyeti Henüz Bilinmiyor

TFF'nin açıklamasında Kahveci'nin sakatlığının ciddiyeti hakkında bilgi verilmedi. Futbolcunun sağlık durumunun günlük olarak takip edileceği ve durumuyla ilgili gelişmelerin kamuoyuyla paylaşılacağı belirtildi.

Fenerbahçe'de Cenk Tosun sesleri... Resmi teklif yapıldı! Fenerbahçe'de Cenk Tosun sesleri... Resmi teklif yapıldı!

Kahveci'nin Sakatlığı Fenerbahçe'yi Endişelendiriyor

İrfan Can Kahveci'nin sakatlığı, Fenerbahçe'yi endişelendiriyor. Sarı-Lacivertliler, Kahveci'nin yokluğunda önemli bir eksiklik yaşayacak. Fenerbahçe, 26 Şubat Pazar günü İstanbul Başakşehir ile deplasmanda karşılaşacak.

Kaynak: rss