Beşiktaş, Gabriel Paulista ile 3 Yıllık Sözleşme İmzaladı

İstanbul, Türkiye - Beşiktaş, Brezilyalı futbolcu Gabriel Paulista ile 3 yıllık bir sözleşme imzaladığını duyurdu. Deneyimli oyuncu, Siyah-Beyazlılara özel ilk kez açıklamalarda bulundu.

Şampiyonluk Hedefleri ve Takım Ruhu

"Büyük hedefimiz olan şampiyonluklara odaklanacağız" diyen Paulista, takım arkadaşlarıyla uyum sağlama ve kulüp tarihine geçme isteğini dile getirdi. "Kulüpte kendi hikayemi oluşturmak ve şampiyonluklar kazanmak istiyorum" ifadelerini kullanan oyuncu, "Her antrenmanda ve her maçta kendimizi güçlendireceğiz" dedi.

Savaşçı Ruhu ve Taraftar Desteği

"Beşiktaş'ta da savaşçı ruhumla mücadele edeceğim" diyen Paulista, "Sahada her zaman kazanma isteğimi göstereceğim" sözleriyle taraftarların desteğinin kendisine güç vereceğini vurguladı. "Her zaman bu arma için savaşan bir oyuncu olacağım" diyen tecrübeli stoper, taraftarlarla birlikte olmanın önemine dikkat çekti.

Wesley Sneijder'den, 'kara para aklama ve dolandırıcılık' iddialarına yanıt Wesley Sneijder'den, 'kara para aklama ve dolandırıcılık' iddialarına yanıt

Kişisel Hedefler ve Kulüp Tarihi

Paulista, bir büyük kulüpte daha oynayacağı için mutluluk duyduğunu ifade etti. "Çocukluğumdan beri profesyonel bir futbolcu olmayı hayal ettim" diyen oyuncu, "Bu seviyelere geleceğimi hiç düşünmemiştim. Dolayısıyla çok mutluyum" dedi. "Bu kulübün tarihini daha çok öğrenmeye çalışacağım" diyen Paulista, Brezilyalı eski Beşiktaş oyuncusu Zago gibi kulüpte iz bırakmak istediğini söyledi.

Sağlık Kontrolünden Geçti

Kulüpten yapılan açıklamada, Paulista'nın sağlık kontrolünden geçtiği belirtildi.

Kaynak: rss