Her yıl yaz aylarında Ege ve Akdeniz bölgelerine gelen 100-200 metre uzunluğundaki lüks yatlar, akaryakıt almak için sıraya giriyor. Bu yıl da dünyaca ünlü yatların tercihi TECO Petrolcülük oldu.

Dünyaca Ünlü Süper Yat Nomad’ın Tercihi Yine Teco Petrolcülük (1)-1

Dünyaca Ünlü Süper Yat Nomad Yine TECO Petrolcülük'ü Tercih Etti

Milyarderlerin yüzlerce milyon dolar değerindeki ultra lüks yatları, Ege ve Akdeniz’de seyahat ederken ekonomik ve kaliteli hizmet sunduğu için İzmir, Çeşme, Aliağa, Bodrum ve Ege kıyılarındaki TECO Petrolcülük tesislerinden akaryakıt temin ediyor.

Nomad'ın Tercihi Yeniden TECO Petrolcülük

TECO Petrolcülük'ün sunduğu kaliteli ve ekonomik yakıt hizmeti, lüks yatların vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Dünyaca ünlü süper yat Nomad, bir kez daha TECO Petrolcülük'ü tercih etti. Şirket yetkilisi Nuri Turp, “Güvenilir ve kaliteli yakıt verdiğimiz için, her yıl olduğu gibi bu yıl da Nomad bizi tercih etti” dedi.

Dünyaca Ünlü Süper Yat Nomad’ın Tercihi Yine Teco Petrolcülük (2)

TECO Petrolcülük: Lüks Yatların Güvendiği İsim

Yat yakıt ikmali, yat sahipleri ve kiralama yoluyla seyahate çıkanlar için büyük önem taşır. TECO Petrolcülük, sunduğu güvenilir ve kaliteli hizmetle bu alanda öncü olmaya devam ediyor. Yüzlerce tanker ile depolarını dolduran lüks yatlar, gemi iskelesine yanaşan tankerler aracılığıyla ekonomik ve kaliteli akaryakıtlarını alarak yeniden Akdeniz ve Ege’nin mavi sularına açılıyor.

333 beygirlik yeni Audi S3 satışa çıkıyor 333 beygirlik yeni Audi S3 satışa çıkıyor

Dünyaca Ünlü Süper Yat Nomad’ın Tercihi Yine Teco Petrolcülük (3)

Kalite ve Güvenilirlik

TECO Petrolcülük, yat yakıt ikmalinde sunduğu üstün hizmetle Ege ve Akdeniz’deki lüks yatların ilk tercihi olmaya devam ediyor. Bu başarı, şirketin kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımının bir göstergesi olarak dikkat çekiyor. (Ahmet Yasin Azizoğlu)

Kaynak: HABER MERKEZİ