CHP Bursa İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde bayramlaşma programını düzenledi.

Program, Kültürpark'ta bulunan bir işletmede gerçekleşti. Katılımcılar arasında Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, CHP Bursa İl Başkanı Nihat Yeşiltaş, CHP Bursa ilçe belediye başkanları, CHP Bursa milletvekilleri, CHP ilçe başkanları ve birçok vatandaş yer aldı. Yeşiltaş, programda yaptığı konuşmada, "Gururla gözlerinize baktığımız bir bayramlaşma yaşıyoruz" dedi. CHP Bursa İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde bayramlaşma programını düzenledi.

Nilüfer’de 19 Mayıs Bayramı coşkusunda Ceza Konseri Nilüfer’de 19 Mayıs Bayramı coşkusunda Ceza Konseri

CHP Bursa il başkanı Nihat Yeşiltaş: "Buralara artık sığmayacağımızı gördük"

Yeşiltaş, konuşmasında, "Buralara artık sığmayacağımızı gördük. Uzun bir zaman sonra nerede hata yaptık demediğimiz ve gururla baktığımız bir bayramlaşma yaşıyoruz. Dolu dolu bayramınız kutlu olsun" ifadelerini kullanarak, 31 Mart yerel seçimlerinde elde edilen başarıya vurgu yaptı. Ayrıca, CHP'nin umut olarak görüldüğünü ve halkın beklentilerine cevap vereceklerini belirtti. Yeşiltaş, "Halk CHP'yi umut olarak görmüştür" diyerek, parti olarak laiklik ilkesini savunmaya devam edeceklerini ve kazandıkları belediyelerde halkçı bir anlayışı benimseyeceklerini vurguladı. Ayrıca, Yıldırım Belediye Başkanı Oktay Yılmaz'a yapılan saldırıyı kınadı. CHP Bursa İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde bayramlaşma programını düzenledi.

Bozbey Çeşitli vaatlerde bulundu

Bayramlaşma programına katılan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, katılımcıların bayramını kutlayarak, emek veren herkese teşekkür etti. Bozbey, Bursa'nın belediyeciliğinin konuşulacağını belirterek, çeşitli vaatlerde bulundu. CHP Bursa Milletvekili Orhan Sarıbal, mücadelenin devam edeceğini ve başarıya ulaşmak zorunda olduklarını ifade etti. Diğer milletvekilleri ve belediye başkanları da benzer şekilde partilerinin hedeflerine odaklanarak, Türkiye'nin geleceğine katkı sağlamaya devam edeceklerini belirttiler. (Bursa'da Biz) CHP Bursa İl Başkanlığı, Ramazan Bayramı'nın ilk gününde bayramlaşma programını düzenledi.

Editör: Haber Merkezi