Bursaspor'la Çağdaş Çavuş Anlaşamadı

Bursaspor'un teknik direktör adayı olarak bir süredir görüşmelerde bulunduğu Çağdaş Çavuş'la anlaşamadığı ortaya çıktı. 41 yaşındaki teknik adam, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, "Bursaspor'la anlaşma sağlayamadık" ifadesini kullandı.

Çağdaş Çavuş'un Açıklaması

"Bursaspor'la yaptığımız görüşmeler neticesinde anlaşma sağlayamadık. Gösterilen ilgi için teşekkür ederim. Bursaspor'a başarılar dilerim."

Galatasaray, Tete transferi nedeniyle tazminat ödemeye mahkum edildi Galatasaray, Tete transferi nedeniyle tazminat ödemeye mahkum edildi

- Çağdaş Çavuş

Bursaspor, teknik direktör arayışlarını sürdürüyor. Yeşil-beyazlıların, daha önce Göztepe'yi çalıştıran Nestor El Maestro ile görüşme yaptığı iddia edilmişti. Ancak Bursaspor yönetimi, bu iddiaları yalanlamıştı.

Bursaspor'un Arayışları Devam Ediyor

Bursaspor'un yeni teknik direktörü kim olacak? Bu soru, Bursaspor camiasının merakla beklediği soruların başında geliyor. Yeşil-beyazlıların, teknik direktör arayışlarını sürdürdüğü ve birkaç adayla daha görüşme yaptığı belirtiliyor.

Bursaspor, Spor Toto 1. Lig'de yeni sezona iyi bir başlangıç yapmayı hedefliyor. Yeşil-beyazlılar, geçen sezonu 6. sırada tamamlamıştı.

Kaynak: rss