Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey, kentin geleceğini şekillendirecek yönetim kadrosuyla bir araya geldi.

Dobruca Sosyal Tesisleri'nde gerçekleşen toplantıya Genel Sekreter Doç. Dr. Ergül Halisçelik, genel sekreter yardımcıları, daire başkanları, BUSKİ yöneticileri, bağlı iştiraklerin yönetim kurulu başkanları ve genel müdürleri ile başkan danışmanları katıldı. Toplantıda, 2025-2029 stratejik plan çalışmaları masaya yatırıldı.

Bursayi Gulumsetecek Yonetim Kadrosu Bulustu 2

Başkan Bozbey, göreve geldikten sonra hızla yeni yönetim ekibini oluşturduklarını belirterek, "Bursa Büyükşehir Belediyesi’ni geleceğe taşıyacak, Bursalıların gülümseyeceği hizmetleri sunacak kadroyla buluştuk. Ekip arkadaşlarımız birbirlerini tanıma fırsatı buldu ve stratejik plan çalışmaları hakkında bilgi aldık. Hedefimiz, Bursa’ya hizmet etmek, sorunları çözmek ve güvenle, huzurla yaşanacak bir kent oluşturmaktır. Çocuklar başta olmak üzere herkesin gülümseyeceği bir Bursa inşa etmek için yola çıktık" dedi.

Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nden ‘ÖTV’ çağrısı Bursa Kent Konseyi Engelliler Meclisi’nden ‘ÖTV’ çağrısı

Başkan Bozbey, 31 Mart öncesine değil, 1 Nisan’dan sonrasına odaklandıklarını vurgulayarak, Bursalıların memnun kalacağı hizmetlerin yer aldığı stratejik planı hep birlikte hazırlayacaklarını ifade etti.

Editör: Mehmet Avşar