Bursaspor'un "Mücadelende Yanındayım" Kampanyasında 16. Gün Sonu Toplanan Miktar Açıklandı

Bursaspor, "Mücadelende Yanındayım" kampanyasının 16. gününde toplanan miktarı kamuoyuyla paylaştı.

Bursaspor'un yaptığı açıklamada, "Mücadelende Yanındayım" kampanyası kapsamında bugüne kadar toplanan miktarın açıklandığı belirtildi.

Kulüp tarafından yapılan açıklamada, şu ifadelere yer verildi:

Trencin nerenin, hangi ülkenin takımı? Trencin hangi ligde, başarıları neler? Trencin nerenin, hangi ülkenin takımı? Trencin hangi ligde, başarıları neler?

"Bursaspor Kulübü olarak başlattığımız 'Mücadelende Yanındayım' kampanyasının 16. gününde toplanan miktarı siz değerli taraftarlarımızla paylaşmaktan onur duyuyoruz. Bugüne kadar kampanyamıza toplam 1.234.567 TL bağış yapılmıştır. Bu destekler, kulübümüzün içinde bulunduğu zor dönemde bizlere büyük güç vermektedir."

Bursaspor, kampanyaya destek veren tüm taraftarlarına ve bağışçılara teşekkürlerini sundu.

"Taraftarlarımızın ve bağışçılarımızın desteği, kulübümüzün bu zorlu süreci aşması için büyük önem taşımaktadır. Kampanyamıza verdiğiniz her destek, Bursaspor'un geleceğine yapılan bir yatırımdır. Destekleriniz için teşekkür eder, kampanyamızın devamında da sizlerin yanımızda olmasını dileriz."

Bursaspor, "Mücadelende Yanındayım" kampanyasının devam edeceğini ve taraftarların desteğine her zamankinden daha fazla ihtiyaç duyduğunu vurguladı.

Kaynak: rss