Bursa'nın Yıldırım ilçesinde bulunan Şehit Piyade Onbaşı Orhan Tezcan İlkokulu'nda öğretmenler, 2023-2024 eğitim-öğretim yılının sonunda tatil sevincini gözler önüne serdi. Son zilin çalmasıyla birlikte, karneleri dağıtan öğretmenler, ellerindeki kağıtları havaya atıp, koşarak okuldan çıktı. Bu renkli anlar, öğretmenlerin yaz tatiline giriş heyecanını yansıtan bir klipte ölümsüzleştirildi.

Bursa genelinde 2 bin 25 okulda öğrenim gören 699 bin 229 öğrenci, yaz tatiline girmenin mutluluğunu yaşarken, 42 bin 129 öğretmen de son derslerini tamamlayıp dinlenme ve hazırlık dönemine geçti. Yıldırım ilçesi Millet Mahallesi'ndeki Şehit Piyade Onbaşı Orhan Tezcan İlkokulu'nda öğretmenlerin karneleri dağıtırken sergilediği coşku, öğrencilerle birlikte tatilin başlangıcını kutlamanın keyfini taşıdı.

Bursa'da Öğretmenlerden 'Tatil Sevinci' Klibi (2)

Öğretmenlerin sınıflardan koşarak çıkması ve tatil sevincini sosyal medyada da paylaşmaları, izleyenlerden büyük beğeni topladı. Öğrenci ve öğretmenlerin birlikte geçirdiği bu özel gün, eğitim camiasında dostluk ve başarı dolu bir yılın ardından gelen haklı bir dinlenme arasının başlangıcı olarak kayıtlara geçti.

Bursa'da 31 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü garsonluk yaparken yakalandı Bursa'da 31 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan hükümlü garsonluk yaparken yakalandı

Bursa'da Öğretmenlerden 'Tatil Sevinci' Klibi (3)

Bursa'da Öğretmenlerden 'Tatil Sevinci' Klibi (8)

Bursa'da Öğretmenlerden 'Tatil Sevinci' Klibi (7)

Bursa'da Öğretmenlerden 'Tatil Sevinci' Klibi (6)

Bursa'da Öğretmenlerden 'Tatil Sevinci' Klibi (5)

Bursa'da Öğretmenlerden 'Tatil Sevinci' Klibi (4)

Kaynak: HABER MERKEZİ