A Milli Futbol Takımımız, EURO 2024 Avrupa Şampiyonası F Grubu'ndan ikinci olarak çıkmış ve son 16 turunda Avusturya'yı yenerek adını çeyrek finale yazdırmıştı. Bursa'da binlerce kişi tarafından büyük bir heyecanla takip edilen A Milli Futbol Takımımızın çeyrek finaldeki Hollanda maçı, özellikle Hüdavendigar Kent Parkı ve Burfaş Mudanya Plajı'nda Büyükşehir Belediyesi tarafından hazırlanan alanlarda saatler öncesinden dolduran Bursalılar tarafından coşkuyla izlendi.

34409 M T Y2 O Dli Mm

Türk Bayraklarıyla desteklerini gösteren vatandaşlar, özellikle Hüdavendigar Kent Parkı'nda kurulan dev ekran etrafında toplanarak maçı meşaleler eşliğinde takip etti.

Otomobil yağmur suyu kanalına düştü: 1 ölü, 2’si çocuk 3 yaralı Otomobil yağmur suyu kanalına düştü: 1 ölü, 2’si çocuk 3 yaralı

34409 M T Y2 O Dli Mm 1

A Milli Futbol Takımımızın attığı golle büyük bir sevinç yaşayan Bursalılar, maçın sonlarına doğru yenilen iki golle üzüntü yaşasa da mücadeleye sonuna kadar destek verdiler. Milli heyecanı birlikte paylaşan Bursalılar, maçın sonunda futbolcuları alkışlayarak terlerinin son damlasına kadar mücadele etmelerini takdir etti.

34409 M T Y2 O Dli Mm 2

Editör: Ahmet Yasin Azizoğlu