Lugano nerenin, hangi ülkenin takımı? Fenerbahçe’nin rakibi Lugano’nun kadrosu ve başarıları Lugano nerenin, hangi ülkenin takımı? Fenerbahçe’nin rakibi Lugano’nun kadrosu ve başarıları

Tecrübeli Antrenör Mehmet Fatih Işık, Bursa Büyükşehir Belediyespor'da

Tecrübeli antrenör Mehmet Fatih Işık, Bursa Büyükşehir Belediyesi Fethiye Spor Kompleksi'nde düzenlenen törenle Bursa Büyükşehir Belediyespor'a imza attı. Kulüp Başkanı Muhammet Aydın ve diğer yetkililerin de hazır bulunduğu törende, Işık'ın imzaladığı sözleşmeyle birlikte antrenörlük görevine resmi olarak başlamış oldu.

Başkan Aydın: "Başarılı Bir Sezon Geçireceğimize İnanıyorum"

Kulüp Başkanı Muhammet Aydın, Mehmet Fatih Işık'ın takıma katılmasından duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Işık'ın uzun yıllar boyunca başarılı takımlarda görev yaptığını belirten Aydın, "Anlaşma her iki taraf için de hayırlı olsun. Kulübümüzün güzel bir sezon geçireceğine inanıyorum" dedi.

Işık: "Başarı İçin Çalışacağız"

Mehmet Fatih Işık ise Bursa Büyükşehir Belediyespor'da görev yapmaktan duyduğu mutluluğu dile getirdi. Başkana ve yönetim kuruluna güvendiklerini belirten Işık, "Bizlere güvenenleri mahcup etmeden başarılı bir sezon geçireceğimizi düşünüyorum" diye konuştu.

Işık'ın Kariyeri

Mehmet Fatih Işık, daha önce Erkekler Hentbol Süper Ligi'nde mücadele eden Nilüfer Belediyespor'da başantrenör olarak görev yaptı. Sonrasında yine Süper Lig ekipleri Antalyaspor, Eskişehir Ormanspor ve Sakarya Büyükşehir Belediyespor'da görev alan Işık, geçtiğimiz sezon başında Kadınlar Hentbol Süper Ligi ekibi Tekirdağ Süleymanpaşa Sportif AŞ'yi çalıştırdı. Işık, aynı zamanda Kongo Milli Takımı'nda da görev yapıyor.

Kaynak: rss