Kavak'ta Şok Edici Saldırı: İstanbul'dan Samsun'a Seyahat Ederken Yanan Araç ve Kırılan Kafatası

Selektör ve Korna Tacizi

İstanbul'dan memleketi Havza'ya seyahat eden Özdil ailesi, Kavak ilçesinde korkunç bir olay yaşadı. İki araçla arka arkaya yola koyulan aile, önlerindeki aracın aniden fren yapması sonucu büyük bir kaza tehlikesi atlattı. Araç sürücüsü Seyit Ozan Özdil, yaşanan olaya ilişkin ürkütücü ayrıntıları paylaştı.

Fren yapan araca yaklaşan Seyit Ozan Özdil, dikkatsiz kullanım nedeniyle uyarıda bulundu. Ancak, bu uyarı beklenmedik bir şekilde selektör ve korna tacizine dönüştü. Aracı sollayarak yanına gelen saldırganlar, camı indirip küfürler savurdu.

"Seni de Bebeği de..."

Ailenin ikamet ettiği evin küçük çocuğu korkuyla kendini geri çekerken, Seyit Ozan Özdil, saldırganların yaklaşan tehditlerine karşı daha fazla dayanamadı. Aniden önüne kırılan araçla birlikte durmak zorunda kaldı. Arabanın üzerine çıkan saldırganlar ön camı kırdı. Seyit Ozan Özdil'in küçük çocuğuyla ilgili endişesi saldırganları durdurmak için yeterli olmadı. "Seni de bebeği de..." diyerek küfürler yağdırdılar.

Ahmet Özgün ve oğlu Yusuf, Seyit Ozan Özdil'e saldırdı. Kavga sırasında yaşanan düşme sonucu Seyit Ozan Özdil'in ayağı kırıldı. Yardımına koşan babası Latif Özdil ve diğer aile üyeleri de saldırganların hedefi oldu. Latif Özdil'in kafasına aldığı darbe sonucu kafatası kemiği ve burnu kırıldı.

333 beygirlik yeni Audi S3 satışa çıkıyor 333 beygirlik yeni Audi S3 satışa çıkıyor

Polis Müdahalesi ve Tutuklama

Seyit Ozan Özdil, yolun karşısına geçerek yardım istedi. Geçen bir polis aracı durdu ve saldırganların durmasına neden oldu. Silahlarına el konulan saldırganların ifadesi alındı. 112 sağlık ekipleri ve jandarma olay yerine geldi. Baba ve oğul karakola giderek ifade verdi.

Ertesi gün yapılan itiraz üzerine Yusuf Özgün gözaltına alınarak tutuklandı. Yoğun bakımda tedavi gören Latif Özdil'in durumu ciddiyetini koruyor.

Seyit Ozan Özdil, olayla ilgili işlemlerle ve kendi tedavisiyle ilgilenirken saldırganların da kendileri gibi Havza'lı olmasına anlam veremiyor.

Kaynak: rss