Erkan Aydın, Osmangazi Belediye Başkanı olarak seçildikten sonra, ilçenin her köşesini titizlikle dolaşarak vatandaşlarla birebir görüşüyor ve onların ihtiyaçlarına çözümler üretiyor. 31 Mart yerel seçimlerinde verdiği vaatleri gerçekleştirmek için çalışmalarına devam eden Başkan Aydın, Osmangazi sakinlerinin geri bildirimlerini doğrudan alıyor. Özellikle Koğukçınar, Gülbahçe, Selamet ve Başaran mahallelerine giderek, vatandaşların sorunlarını dinleyip, çözüm sözü veriyor.

Başkan Erkan Aydın’dan Yerinde Çözüm (4)

İlk durağı Gülbahçe Mahallesi olan Başkan Aydın, burada Gülbahçe Camii çevresindeki kamulaştırma taleplerini ele aldı. Aydın, cami çevresini genişleterek cenaze namazları için daha fazla alan açılması gerektiğini tespit etti ve bu konuda hizmet garantisi verdi. Ayrıca, mahalledeki yeşil alanların korunacağını vurguladı ve sonraki durağı Başaran Mahallesi oldu. Burada, mahalle sakinlerinin ATM ve parktaki oturma bankı taleplerini hızlıca çözüme kavuşturdu. Daha sonra Koğukçınar Mahallesi'ne geçen Aydın, taksici esnafıyla kahvaltı yaparak onların sorunlarını dinledi.

Bursa'da Bir hafta önce ayrıldığı fabrikadaki 2 arkadaşını bıçaklayıp kaçtı Bursa'da Bir hafta önce ayrıldığı fabrikadaki 2 arkadaşını bıçaklayıp kaçtı

Başkan Erkan Aydın’dan Yerinde Çözüm (2)

Osmangazi'nin tüm 136 mahallesini ziyaret etmeyi planlayan Başkan Aydın, hizmetleri toplumun ortak aklıyla yöneteceklerini belirtti. Gülbahçe, Selamet ve Başaran mahallelerinde sorunları yerinde belirleyerek, ilgili birimlere talimatlar verdiğini ifade etti. Gülbahçe Camii yanındaki binaların kamulaştırılması için çalışmaların başlatıldığını ve cami çevresini açarak vatandaşlara daha ferah bir alan sağlayacaklarını söyledi. Başkan Aydın, hizmetlerine aralıksız devam edeceğini duyurdu. Vatandaşlar, mahallelerine kadar gelerek sorunları dinleyen ve çözüm üreten Başkan Aydın'a teşekkürlerini iletti. Başkan Aydın, ziyaretlerini, eğitime büyük katkı sağlayan 92 yaşındaki Firuzan Altu'yu ziyaret ederek tamamladı.

Başkan Erkan Aydın’dan Yerinde Çözüm (5)

Başkan Erkan Aydın’dan Yerinde Çözüm (3)

Başkan Erkan Aydın’dan Yerinde Çözüm (1)

Kaynak: HABER MERKEZİ